Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 84 / 12 / 0

@up ze mnie też Ketrel robi zombie, a że nie chce mi się iść do magika po zolpi albo hydro, to ratuję się dzieleniem jednej tabsy 25mg na 4 albo nawet 5. Pomaga zasnąć i normalnie się czuję na drugi dzień.
  • 126 / 6 / 0

@up ja biore 25mg na sen i jestem zadowolony

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Plaga dopalaczy w Zawierciu. Biorą nie tylko młodzi, ale też osoby z dziećmi, wnukami

Nieoficjalnie mówi się, że w trzy miesiące po ich zażyciu zmarło tam 18 osób. Problem nie dotyczy już tylko młodych ludzi. Wśród ofiar są ojcowie i matki.
  • 19 / / 0

Ogólnie to chyba zależy od organizmu, mnie 25mg też usypia i na drugi dzień człowiek wstaje fajny świeży i wypoczęty, za to 50mg robiło już lekką zmułkę poranną, za to słyszałem że są osoby co je 12.5mg usypia
  • 23 / / 0

Mam 25 tabletek tego po 25mg, da się tym naćpać lub warto to z czymś połączyć by było przyjemnie?
  • 126 / 6 / 0

@up w więzieniach to ćpają, gdzieś jest na necie artykuł naukowy o tym napisany jak oni to ćpają
  • 478 / 111 / 0

Neuroleptyki przyjemne nie są, dają uczucie „jest mi bardzo wszystko jedno”, ale takie nieprzyjemne właśnie. Dla kogoś kto jest bardzo pobudzony albo ma halucynacje to może być ulga, ale przyjemne nie jest.
Szkoda, bo mam niejakie nadwyżki tego. Ale potencjał do ćpania ma to żaden.
  • 2179 / 399 / 0

15 października 2018LadyCherry pisze:
Mam 25 tabletek tego po 25mg, da się tym naćpać lub warto to z czymś połączyć by było przyjemnie?
Kwetiapina jest dobra głównie do podbijania sedacji występującej po zażyciu innych substancji psychoaktywnych.
  • 23 / / 0

[mention]misspill[/mention] Psychoaktywnych czyli np kodeina lub DXM? Bo tylko do tego mam dostęp ^^ Nie mam żadnych niestety przyjaciół dilerów ;D Mam tylko dostęp do aptek ;D

Nie cytujemy posta znajdującego się bezpośrednio nad naszym. Wycięłam zbędny cytat i wstawiłam mention. taurinnn
Ostatnio zmieniony 17 października 2018 przez taurinnn, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wycięcie zbędnego cytatu.
  • 838 / 66 / 0

Możliwe, żeby 25mg dobę wcześniej prawie zupełnie wyłączyło kartona?
  • 2179 / 399 / 0

Prędzej obstawiałabymm, że karton był zwietrzały, bo 25mg to naprawdę mała dawka.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 77 uczestników Wejdź na czata