Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 2317 / 236 / 223
Co do kontroli to jestem za tym, aby więcej ich na pewno było podczas porannych niedzielnych łapanek. Ale tylko z tego względu, że ludzi którzy po alko wpierdalają się w ludzi i załącza im się KUBICA tak jak pisał jezus, no to niestety jest raz za razem więcej.

Co do innych jestem sceptyczny, ale trzeba realnie i zdrowo oceniać sytuację. Skoro po alko nie śmigamy, to byłbym za tym, aby jednak nie wsiadać pod wpływem. Co innego rano, kiedy bania po marihuance Ci schodzi, to tam gdzieś podlecieć można.

Oczywiście pewnie większości z nas zdarzyło się poruszać rowerem czy to nawet autem po alko, ale zdrowy rozsądek ponad wszystko. Trzeba znać granicę i ogólnie wiedzieć, na co sobie można pozwolić, a na co nie. A chlubić się tym czy chwalić i robić często - to pchanie się po mandat, stratę prawka i koszta.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.