Kofeina bezwodna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1396 / 68 / 0

Po 2 g tolerka to nie jedyny problem, ale też zmiany w receptorach. 2 g dziennie to jednak sporo, poza tym przy takich dawkach ciężko, żeby z powrotem podobały się niskie dawki kofeiny (z kawy).

Zanim wszystko wróci do normy musisz zrobić większą przerwę, bo jak sypiesz dużo kawy to tolerka i tak nie będzie dalej spadała. Poza tym pozostaje kwestia, że sama kawa sypana to tak naprawdę huj w porównaniu do setki kofeiny w nos :)
  • 1184 / 3 / 0

No tak myślałem, żeby kupić trochę prochu, chociaż jak piję kawę to 1 mi styka z rana. A mając syntetyczną to waliłem to non stop i w sumie miałem ciągłe problemy z zasypianiem, nie bardzo taki układ...jedynie co mi się podobało to, że z ochotą chodziłem na siłkę i wypełniałem trening sumiennie i bez opierdalania się. I do tego jeszcze kofeina synt. powodowała, że chciało mi się przygotowywać jedzenie i je pożerać.

Ale faktycznie biorąc tą kofeinę zachwycałem się tym mocno jak tak sobie przypominam, bo człowiek był na prawdę nieźle nastawiony na pracę w szczególności fizyczną. I nieźle się czułem...nawet tak porównywałem to do ciągu gblowego, gdzie produktywny nie byłem zbytnio, a tutaj przy kofie nie dość, że jest ok (świetny nastrój) to jeszcze działam.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Pracownicy Starbucksa chcą pojemników na strzykawki i igły

Ma to związek z tym, że ponad 3,7 tys. pracowników firmy podpisało petycję dotyczącą problemu narkomanów oraz osób zarażonych wirusem HIV, które korzystają z łazienek należących do kawiarni.
  • 1396 / 68 / 0

To pewnie te 2 g to były w połączeniu z GBL :D
  • 1184 / 3 / 0

A właśnie nie. W tym roku GBL był tylko w nielicznych miesiącach.
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / / 0

Dostałem 100g za 21zł od myprotein :D
  • 50 / / 0

na mnie kofeina nie dziala, tylko problemy z sercem mam powyzej gramma
  • 569 / 30 / 0

Mam kofeine 100tabs po 200mg każda firma Phoenix i działa pięknie :cheesy:
Dobrze tez się komponuje z GBL/etylofenidat :cool:
  • 39 / / 0

Niektórzy użytkownicy kofeiny farmaceutycznej mają problem z dawkowaniem.
Sposób nr 1. 100g usypać na kartce papieru podaniowego w miarę równą linijkę, podzielić na 100 części, każda po ok 1g. Wsypać do kapsułek.
Sposób nr 2. Znając pojemność kapsułek (można też zmierzyć i policzyć samemu) i gęstość nasypową kofeiny (np. od dostawcy) trzeba pomnożyć pojemność przez gęstość. Przykład 1,6 ml * 0,5g/ml = 0,8g (w moim przypadku). Metoda ta jest dokładniejsza od pierwszej.

Kolejnym problemem przy częstym wciąganiu jest zatkany, przekrwiony nos. Przepłukanie ciepłą wodą tylko na chwilę pomaga. Krótkoterminoym rozwiązaniem tego problemmu mogą być krople do nosa bez recepty (np. z ksylometazolina). Lecz przy stosowaniu przez dłuższy czas (powyżej tygodnia) większości kropli do nosa bez recepty, zaczyna pojawiąć tzw. polekowe zapalenie błony śluzowej nosa!
Kolejna metoda polega na przyjmowaniu doustnym 60mg pseudoefedryny (nasila działanie kofeiny), lecz na nią dość szybko rośnie tolerancja.
Lepszym sposobem będzie rozkruszeniem i rozdrobnieniu pseudoefedryny i wciąganie malutkich dawek, tj. ok 1-5mg.
To są działania tylko doraźne. Każdy lek ma działania uboczne, o których trzeba pamietać!
Moja wypowiedź nie ma służyć nakłanianiu do wciągania kofeiny. Ma służyć jedynie doraźnej pomocy przy problemach z nosem osobom uzależnionym od wciągania kofeiny oraz mających problem z dawkowaniem.
Należy pamiętać, że kofeina uzależnia, a wciąganie wysusza i niszczy błonę śluzową nosa! Nic nie zastąpi przyjmowania inną drogą lub odstawienia.
  • 170 / / 0

Jaka jest różnica między syntetyczną a bezwodną ?
  • 60 / 2 / 0

kofeina syntetyczna to określenie kofeiny ze względu na metodę produkcji. W tym przypadku synteze chemiczna. Wyprodukowana w ten sposób kofeina moze byc uwodniona lub bezwodna.

kofeina bezwodna to forma kofeiny w której składzie chemicznym nie występują cząstki h2o. Cała różnica miedzy kof. uwd a bezwodną sprowadza sie do tego ze w przeliczeniu na gram substancji w kofeinie bezwodnej jest trochę więcej kofeiny niż w tej samej ilości formy udowodnionej.

jako ze w handlu dostępna jest niemal wyłącznie kofeina bezwodna to nie masz co sobie zawracac dupy tego typu określeniami tylko brać tańszą bo i tak będzie to to samo
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata