Klorazepat; klorazepan - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 308 Strona 1 z 31
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 24 / / 0


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klorazepat

co do Tranxenu-to jest słaba benzodiazepina, więc nie oczekuj jakichs spektakularnych efektów.Ja brałem Tranxene w zastrzykach domięśniowo w dawkach chyba 40-60mg+2.5mg lorazepamu i o dziwo strasznie mnie pogięło.Chodzić nie dało rady :) W tabsach również zarzucałem tranxene, ale są nieporównywalnie słabsze od podania I.M.Ogólnie to słaby lek

Zmieniono nazwę tematu. | STR88
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2013 przez Dzielnicowy, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0


Dlaczego nie ma wątku o tym leku??? Mam 8 pestek po 5 mg. Dotychczas nie próbowałem tej diazepiny, podobno słaba. Przeczytałem też, że szybko występują efekty odstawienne po niej <_< . Proszę o wasze opinie

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?

 

Rejestracja: 2006
  • 30 / / 0


nie ma bo jest chuja wart ten lek swojego czasu to brałam i działa to może jak jakiś deprim albo coś w tym stylu a nie jak diazepiny

 

Rejestracja: 2007
  • 333 / 2 / 0


Klorazepat dziala, tylko ze w duzych dawkach i jakos nie przypadl mi do gustu. Masz 40 mg? Moze wystarczy.

 

Rejestracja: 2006
  • 30 / / 0


nie wystarczy :-p ja brałam po 11 tabletek i nic nie dawało to

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0


mówicie, że takie nędzne to jest?? Trzepne wszystko naraz i może być lipa? szkoda ;-)

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 98 / / 0


stary to na pewno działa leczniczo bo dostałem to od psychiatry i po zapodaniu paru tabsów i popiciu białym winem lęki przeszły, a właściwie to nastał dobry humor i nie myślałem wtedy o nich, ale wątpię żeby ten lek miał jakikolwiek potencjał rekreacyjny, z takich słabszych możesz sobie spróbować Myolastan ( tetrazepam ) lub Signopam ( temazepam ), temazepam mnie konkretnie jebał w połączeniu z alkoholem.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0


Ogólnie benzodiazepiny same w sobie nie mają specjalnego potencjału rekreacyjnego. Chciałem raczej określic moc tego cloranxenu. Spróbuję na dniach, narazie próbuję zrobić małą przerwę od benzodiazepin. Co do tetrazepamu to jadłem pod nazwą tetraratio chyba pięćdziesiątki, fajnie się z kodą miksowały. Temazepamu nie miałem okazji skosztować.

pozdrawiam

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 476 / 2 / 0


Mam dostęp do tego leku i powiem tylko, że jest słaby, ale spełnia raczej swoją powinność (przynajmniej u mnie).
Jednak jeśli miałbym go brać w celach rekreacyjnych i to jeszcze w dawce ~40mg, to raczej bym podziękował. Na mnie takie dawki nie działają, lepiej wziąć inną benzo, mocniejszą.
Nie wiem, jak u innych, ale u mnie zetknięcie się z każdą nową benzo było zajebiste tylko za pierwszym razem. Relanium pizdnęło mnie tylko za pierwszym razem (30mg), Tranxene (20mg) tylko lekko puknęło, a ten "wspaniały" Klonazepam nie robi na mnie teraz tak dużego wrażenia, jak gdy brałem go naprawdę niewiele (2mg - 4mg) na samym początku w krótkich ciągach. Raz 1mg do nosa mnie nieźle jebnęło, ale tak w ogóle to raczej lajcik.
Strasznie się bałem na początku brać to ścierwo i w pewnym momencie nawet wkręciłem sobie uzależnienie (???) ale jak widać nie wjebałem się zupełnie.
Ostatnio brałem po dłuższej przerwie (pewnie z miesiąc) 2mg w dzień to znów poczułem to przyjemne odrealnienie. Ale na drugi dzień podobna dawka już mnie nie ruszyła kompletnie.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / / 0


Witam! Jestem w posiadaniu Clonaranxenu i nie bardzo wiem czy moge zrobic z tym cos ciekawego? Nie chodzi o przedrukowanie tu ulotki tylko o walory rekreacyjne. Moze mial ktos z Was kontakt z tym specyfikiem. Pozdrawiam!
Posty: 308 Strona 1 z 31
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: badmouse i 5 gości