Klorazepat; klorazepan - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 328 Strona 1 z 33
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 24 / / 0


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klorazepat

co do Tranxenu-to jest słaba benzodiazepina, więc nie oczekuj jakichs spektakularnych efektów.Ja brałem Tranxene w zastrzykach domięśniowo w dawkach chyba 40-60mg+2.5mg lorazepamu i o dziwo strasznie mnie pogięło.Chodzić nie dało rady :) W tabsach również zarzucałem tranxene, ale są nieporównywalnie słabsze od podania I.M.Ogólnie to słaby lek

Zmieniono nazwę tematu. | STR88
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2013 przez Dzielnicowy, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0


Dlaczego nie ma wątku o tym leku??? Mam 8 pestek po 5 mg. Dotychczas nie próbowałem tej diazepiny, podobno słaba. Przeczytałem też, że szybko występują efekty odstawienne po niej <_< . Proszę o wasze opinie

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Austria: Kup odzież, a ecstasy otrzymasz w bonusie

Para z austriackiego miasta Linz zamówiła pocztą ubrania, ale w paczce znalazła tabletki ecstasy o wartości 500 tysięcy euro.

 

Rejestracja: 2006
  • 30 / / 0


nie ma bo jest chuja wart ten lek swojego czasu to brałam i działa to może jak jakiś deprim albo coś w tym stylu a nie jak diazepiny

 

Rejestracja: 2007
  • 333 / 2 / 0


Klorazepat dziala, tylko ze w duzych dawkach i jakos nie przypadl mi do gustu. Masz 40 mg? Moze wystarczy.

 

Rejestracja: 2006
  • 30 / / 0


nie wystarczy :-p ja brałam po 11 tabletek i nic nie dawało to

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0


mówicie, że takie nędzne to jest?? Trzepne wszystko naraz i może być lipa? szkoda ;-)

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 98 / / 0


stary to na pewno działa leczniczo bo dostałem to od psychiatry i po zapodaniu paru tabsów i popiciu białym winem lęki przeszły, a właściwie to nastał dobry humor i nie myślałem wtedy o nich, ale wątpię żeby ten lek miał jakikolwiek potencjał rekreacyjny, z takich słabszych możesz sobie spróbować Myolastan ( tetrazepam ) lub Signopam ( temazepam ), temazepam mnie konkretnie jebał w połączeniu z alkoholem.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0


Ogólnie benzodiazepiny same w sobie nie mają specjalnego potencjału rekreacyjnego. Chciałem raczej określic moc tego cloranxenu. Spróbuję na dniach, narazie próbuję zrobić małą przerwę od benzodiazepin. Co do tetrazepamu to jadłem pod nazwą tetraratio chyba pięćdziesiątki, fajnie się z kodą miksowały. Temazepamu nie miałem okazji skosztować.

pozdrawiam

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 476 / 2 / 0


Mam dostęp do tego leku i powiem tylko, że jest słaby, ale spełnia raczej swoją powinność (przynajmniej u mnie).
Jednak jeśli miałbym go brać w celach rekreacyjnych i to jeszcze w dawce ~40mg, to raczej bym podziękował. Na mnie takie dawki nie działają, lepiej wziąć inną benzo, mocniejszą.
Nie wiem, jak u innych, ale u mnie zetknięcie się z każdą nową benzo było zajebiste tylko za pierwszym razem. Relanium pizdnęło mnie tylko za pierwszym razem (30mg), Tranxene (20mg) tylko lekko puknęło, a ten "wspaniały" Klonazepam nie robi na mnie teraz tak dużego wrażenia, jak gdy brałem go naprawdę niewiele (2mg - 4mg) na samym początku w krótkich ciągach. Raz 1mg do nosa mnie nieźle jebnęło, ale tak w ogóle to raczej lajcik.
Strasznie się bałem na początku brać to ścierwo i w pewnym momencie nawet wkręciłem sobie uzależnienie (???) ale jak widać nie wjebałem się zupełnie.
Ostatnio brałem po dłuższej przerwie (pewnie z miesiąc) 2mg w dzień to znów poczułem to przyjemne odrealnienie. Ale na drugi dzień podobna dawka już mnie nie ruszyła kompletnie.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / / 0


Witam! Jestem w posiadaniu Clonaranxenu i nie bardzo wiem czy moge zrobic z tym cos ciekawego? Nie chodzi o przedrukowanie tu ulotki tylko o walory rekreacyjne. Moze mial ktos z Was kontakt z tym specyfikiem. Pozdrawiam!
Posty: 328 Strona 1 z 33
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości