Ketamina - jak zdobyc?

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Dzieki za pomoc. Czyli 2g wyjda. To najlepiej jaka dawke na oko wziasc z tego?

• 461 / 1 / 0

@ dexter
Na początku proponuję zobaczyć reakcje organizmu itd Wciągnij 50mg. Potem można i 100-150 zależy jak kto reaguje. FAjnie się to wciąga bo nagle cały znieczulony noc sie robi, lepiej niż po koksie :)
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2009 przez Syn Bozy, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Proces „El Chapo”. Świadek mówi o specjalnym pokoju, w którym mordowano ofiary

Kolejna odsłona procesu Joaquina „El Chapo” Guzmana. Tym razem przed sądem stanął jeden ze współpracowników Antonio „Jaguara” Marrufo, który jest określany jako egzekutor kartelu.

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Dzieki za pomoc. Zrobie tak jak mowisz humite najpierw 50mg.

Użytkownik nieaktywny
  • 350 / / 0

Jeżeli ma ktoś jakiekolwiek źródła do Ketaminy to bardzo proszę na P.W ,ponieważ już od kilku dobrych miesięcy szukam i znaleść nie mogę. :'(

• 321 / 4 / 0

Słyszałem gdzieś, że dobrze jest uderzyć do jakiś Ukrainek handlujących na bazarach, u nich jest to dostępne w aptekach i można łatwo przemycić rozpuszczając w butelce wody.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

To nie lepiej pojechac na ukraine i zdobyc wieksza ilosc?
Bez recepty? Jak sie lek nazywa?

• 611 / 4 / 1

Wątpię, aby jednak ketamina była w aptekach bez recepty, nawet w Ukrainie.Najpierw się upewnij, czy rzeczywiście nie jest na reckę.

• 461 / 1 / 0

Oj nie sądze że na Ukrainie to jest bez recepty, ale w takich Indiach czt Pakistanie bez problemu kupisz w aptece, tylko troche daleko ;-)

• 17 / 3 / 0

W Egipcie jak znasz lekarza to załatwisz - aptekarz nie dostanie - no chyba że zna lekarza.
Ja załatwiłem sobie ostatnim razem 20 fiolek po 10 ml
Ketamar się nazywa - ale są inne odpowiedniki, ten raczej jest najbardziej popularny

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

innego zdjęcia akurat nie mam,
normalnie jest kartonik z ulotką i fiolką

• 575 / 4 / 0

Dzis bylem z kotka do sterylizacji a na stole chyba z 30 roznych ampulek chyba zrobie napad %-D
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata