Jenkem - wątek ogólny.

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 57 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2017
  • 2600 / 891 / 0


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jenkem
Nazwa wywodzi się od Genkem , marki klejów, która "stała się ogólną nazwą wszystkich klejów używanych przez dzieci węszące klej " w Republice Południowej Afryki, gdzie lek powstał i jest najbardziej popularny na kontynencie afrykańskim. W książce Children of AIDS: Orphan Crisis Africa of Emma Guest, opisuje się wytwarzanie dżunemu: "sfermentowane ludzkie ścieki, zdrapywane z rur i przechowywane w plastikowych torebkach przez tydzień lub dłużej, aż wydzielają odrętwienie, odurzenie opary. " Podobnie opisano w sprawozdaniu IPS z 1995 r .: "Ludzkie odchody są zbierane z brzegów stawów kanalizacyjnych w starych puszkach i pojemnikach, które są pokrytetorebka z polietylenu i pozostawiona na gulasz lub fermentować przez tydzień. " Artykuł BBC z 1999 r. odnosi się do" ciemnobrązowego szlamu, zbierającego garści i wrzucającego go do małych plastikowych butelek. Stukają w butelki na ziemi, starając się zostawić wystarczająco dużo miejsca, by metan uformował się na górze. "

Skutki inhalacji jenkem trwają około godziny i składają się z halucynacji słuchowych i wzrokowych dla niektórych użytkowników. W 1995 r. Jeden z użytkowników powiedział reporterowi, że jest "silniejszy niż konopie indyjskie ". W raporcie z 1999 roku przeprowadzono wywiad z użytkownikiem, który powiedział: "Klejem, po prostu słyszę głosy w mojej głowie, ale z jennisem widzę wizje, widzę moją zmarłą matkę i zapominam o problemach w moim życiu. " Fumito Ichinose, specjalista od anestezji w Bostonie, który przeprowadził badanie na temat działania siarkowodoru lub "gazu kanalizacyjnego" na myszach, poinformował Salon.com, że wstrzymuje oddech, dławi, lub "niedotlenienie , brak przepływu tlenu do organizmu, który może być na przemian euforyczny i fizycznie niebezpieczny. "

https://youtu.be/fifz8D1f68A
Rejestracja: 2018
  • 146 / 4 / 0


Walicie gowno, czy nie?

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Mężczyzna postrzelił się w jądra. Podczas operacji balon z marihuaną wypadł mu z… odbytu

Po przyjęciu na izbie przyjęć policja aresztowała go, gdy personel szpitala poinformował funkcjonariuszy, że w trakcie operacji z odbytu wypadła mu torebka z marihuaną – donosi The Independent.
Rejestracja: 2010
  • 3186 / 265 / 0


Steżenie w szambie tych gazów jest tak duże że jak wpadłbyś do nagła śmierć.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 50780.html

Ciekawi mnie, czy oofiary przed śmiercią miały fazę.
Rejestracja: 2014
  • 90 / / 0


I jak ktoś się odważył na takiego tripa? Sam nie jestem zainteresowany ale chętnie bym poczytał trip raport :)
Rejestracja: 2018
  • 263 / 20 / 0


Tyle facepalmów co zrobiłam podczas czytania tego krótkiego tematu nie zrobiłam w żadnym innym miejscu w internecie. Dobra rozrywka %-D
Rejestracja: 2012
  • 258 / 9 / 0


Planuje zrrobić ekdperyment z jenkem, ale chce sprawic ze moje kupsko będzie mocno aktywne. Jakie narkotyki wydzielają soę z kałem w dużej ilości oprócz bupry?
Rejestracja: 2007
  • 1244 / 168 / 0


Nie wiem. Ale przed koniecznie zjedz dużo papryki.
Posty: 57 Strona 6 z 6
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość