Jaki TRAMADOL (lek zawierający) najłatwiej dostać.

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Ja bez problemu załatwiłem sobie już drugi raz TRAMAPAR na ostrogę na pięcie, także legitnie, Kiedyś zażyłem SKUDEXĘ i to jest hicior na rynku, ale opakowanie 10 tabletek kosztuje 2 dychy. Nigdy nie zawiodłem się na DORECIE, ale to już miałem od znajomych co mieli to na kręgosłup. Co ciekawe, mojej 80 letniej babci lekarz przepisał POLTRAM combo, które to ja też kiedyś zażywałem, i to nawet oficjalnie zapytałem się rodzinnego, czy mi przepisze receptę na POLTRAM bo dostałem od kolegi na zęba i bardzo się dobrze po ty czułem i wyspałem się, a to było pod tym kątem że wiedział rodzinny że leczę się psychiatrycznie, jedynie dawki jadłem większe niż on zalecał. :niewiem:
Rejestracja: 2012
  • 1774 / 139 / 0


Potwierdzam, Poltram Combo od rodzinnego bez problemu dostałem.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Suwałki. Matka chciała przekazać synowi narkotyki

Funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Suwałkach udaremnił próbę przemytu środków odurzających na teren jednostki.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 729 / 0


Zaldiar - dostępny w większości aptek w Hiszpanii.
Rejestracja: 2018
  • 247 / 20 / 0


Potwierdzę Poltram Combo i Doreta to najbardziej popularne i łatwe do dostania. Nie raziłbym jechać na tym zbyt długo ponieważ zawiera również paracetamol. Chyba, że lubicie bawić się w chemika.
Najłatwiej jest dostać jeszcze Tramal na nagły ból oraz Tramal Retard na bóle ciągłe. Tylko trzeba się najpierw z 2-3 razy przejść do lekarza i powiedzieć, że ani apap ani ibuprom nie pomógł.
Najciężej dostać krople. Lekarze niechętnie przepiszą osobom, którym nie są one bezwzględnie potrzebne!
Najlepiej iść do prywatnego lekarza i wziąć na 100%. Wówczas wątpię czy będzie miał coś przeciw.
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


jak myślicie, gadka z nagłym bólem miednicy podejdzie? chcę powiedzieć że spadłem z kanału samochodowego a potem jadłem paracetamol + ibuprofen +ketoprofen i mi pomogło ale wątroba mnie bolała, więc wolałbym nie mieszać tych wszystkich śmiertelnych leków :D.
wspominać o wątrobie? myślicie że sie nie speszy pan doktur? hehe
Rejestracja: 2018
  • 247 / 20 / 0


Nie powinien. O wątrobie nic nie wspominaj, pewnie przepisze ci 20 tabletek po 50 mg Tramalu każda. Jak powiesz mu że cię przez cały dzień napiernicza to dostaniesz tramal retard.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość