Jak ukryć rachunki za prąd

Moderator: Konopia

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0


Witam
Chciałbym rozpocząć uprawę indoor, poza domem, na działce. Problem polega na tym że średnie rachunki za prąd na działce wynoszą 10zł rocznie. Zamierzam używać lampy 250w co oznacza dodatkowe około 300kWh które będzie kosztować jakieś 150zł za dwa miesiące uprawy. Jeżeli poprostu podepne sie tam do gniazdka to pobór prądu wzrośnie kilkadziesiąt razy. Mogę być pewny kontroli z urzędu. Jak to przeprowadzić żeby obyło się bez kontroli? Nie mam daleko na działke, na upartego mógłbym nosić tam akumulatory samochodowe, z tym że tutaj pytanie do elektryka jak to podłączyć bo gniazdko dostarcza 230v zmienny a akumulator samochodowy ma 12v stały.
Rejestracja: 2017
  • 124 / 13 / 0


podepnij tam coś legalnego jakiegoś "sprzęta" co wywoła kontrole, zaproś kontrole, sprzedajesz im swoją wymyśloną bajkę oni podbijają papier i masz spokój, wstawiasz boxa zamiast tego co pobierało prąd w bajce

załatwione

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Nowa gra na komórki uchroni młodzież przed zażywaniem dopalaczy?

Gra na komórki ma pomóc młodym ludziom poznać zagrożenia związane z braniem dopalaczy. To pomysł na kampanię antynarkotykową adresowaną do młodych ludzi i ich rodziców. Gra ma promować zdrowe postawy i edukować na temat zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami.
Rejestracja: 2017
  • 504 / 45 / 0


Transformator z odpowiednia licza zwojów po stronie pierwotnej i wtórnej ( zeby na wyjsciu bylo 230/240 V ) dodatkowo urzadzenie zmieniajace staly na zmienny ( przetwornica jakas np DC/AC )
Rejestracja: 2017
  • 34 / 3 / 0


29 października 2017Tonykoala pisze:
Jeżeli poprostu podepne sie tam do gniazdka to pobór prądu wzrośnie kilkadziesiąt razy. Mogę być pewny kontroli z urzędu
Ale masz jakieś przesłanki, że taka procedura w ogóle jest teraz wykonywana ? Do tej pory kontroli można się było oczywiście spodziewać gdy pobór prądu odbiegał zasadniczo od średniej... ale tylko na MINUS :rolleyes:
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości