Ile trwa najgorszy okres po odstawieniu

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 9 / 2 / 0

Odstawiłem wszystkie bieda ketony i pozostałe dragi. Nadal jednak biorę Relanium ale na to nie długo przyjdzie też czas. Teraz pytanie po jakim czasie skończy się najgorsza depresja ? Po jakim czasie bede mial chociaz troche motytwacji do działania ? Wiem ,ze to indywidualna sprawa człowieka ale mniej więcej ile czasu to zajmie ? Czy komórki w mózgu po zepsuciu ich przez narkotyki mogą się odbudować ? Lekarz mi mówił ,że tak. Podobno tworzą się nowe połączenia między synapsami.
  • 3021 / 456 / 0

Lekarz stwierdził, że połączenia mogą się odbudować, ale wytworzyć nowe neurony to się nie wytworzą i to gówno prawda, bo np. miprocyna powoduje neurogenerację. Grzybopochodnymi tryptaminami możesz przywrócić swój mózg. Wyleczenie z beta-ketonów to kwestia 3-5 miesięcy, zależy jak często i ile brałeś.
Poza tym po co bierzesz relanium? Aby niwelować objawy odstawienia b-k? Nie odbudujesz mózgu odstawiając b-k a biorąc nadal Relanium, bo w ten sposób to nikt Ci nie powie nawet hipotetycznie ile czasu będzie trwać okres po odstawieniu.

Z kolei 3 miesiące brania fluoromety kosztowało mnie rok regeneracji połączeń mózgowych i utratę części umiejętności.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Samolot pełen kokainy roztrzaskał się o ziemię. Wartość? Nawet 500 milionów złotych

Historia jak z serialu "Narcos", a jednak prawdziwa. W głębokiej meksykańskiej dżungli rozbił się prywatny samolot. Na jego pokładzie było 1,3 tony kokainy, czyli równowartość nawet 500 milionów złotych.
  • 9 / 2 / 0

Może ktoś sie jeszcze wypowiedzieć.
Dzieki neurobiolog
  • 1310 / 28 / 0

Z dopresją to takie błędne koło bo jednak jak mimowolnie będziesz coś robił to ci się polepszy
  • 4520 / 556 / 0

04 października 2017evirusek pisze:
Odstawiłem wszystkie bieda ketony i pozostałe dragi. Nadal jednak biorę Relanium ale na to nie długo przyjdzie też czas. Teraz pytanie po jakim czasie skończy się najgorsza depresja ? Po jakim czasie bede mial chociaz troche motytwacji do działania ? Wiem ,ze to indywidualna sprawa człowieka ale mniej więcej ile czasu to zajmie ? Czy komórki w mózgu po zepsuciu ich przez narkotyki mogą się odbudować ? Lekarz mi mówił ,że tak. Podobno tworzą się nowe połączenia między synapsami.
Haslo:
Bdnf https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Neurotr ... _mózgowego

Relanium HAMUJE neurogeneze.
05 października 2017neurobiolog pisze:
Lekarz stwierdził, że połączenia mogą się odbudować, ale wytworzyć nowe neurony to się nie wytworzą i to gówno prawda, bo np. miprocyna powoduje neurogenerację. Grzybopochodnymi tryptaminami możesz przywrócić swój mózg. Wyleczenie z beta-ketonów to kwestia 3-5 miesięcy, zależy jak często i ile brałeś.
Poza tym po co bierzesz relanium? Aby niwelować objawy odstawienia b-k? Nie odbudujesz mózgu odstawiając b-k a biorąc nadal Relanium, bo w ten sposób to nikt Ci nie powie nawet hipotetycznie ile czasu będzie trwać okres po odstawieniu.

Z kolei 3 miesiące brania fluoromety kosztowało mnie rok regeneracji połączeń mózgowych i utratę części umiejętności.
Eee bo to inny mechanizm.
Przeczysc blony komorkowe i bedzie git.
Wyczysc odpadki typu kwas mocznikowy czy inne smieci.

Ja w ub tygodniu machnalem w 8 godz 0,5 gr 2fma i przeczyszczenie lba to kwestia kilku dni.
Foliany, wit z gr b, ginkgo i bierzesz udzial w lamperadzie.
Latasz pod lamperiami.
  • 3021 / 456 / 0

Co w przypadku połączenia bardzo dużej dawki miprocyny: pobudzanie neurogenezy i niskich dawek lorazepamu raz na jakiś czas: hamowanie neurogenezy? Pomieszanie z poplątaniem i tak naprawdę nie wiadomo co tam się dzieje, czy masz jakiś pomysł?
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

U mnie oczyszczenie trwało do 2 tygodni. Chodzi mi o zaprzestanie wahań nastroju. Bo polepszenie potrafiło być i jednego dnia, a potem mieć napady złego humoru.

Jednak najpierw ja bym się zastanowił się jaki był powód brania narkotyków. Bo ćpanie nie jest normalne. Już przed zaczęciem brania nie było z Tobą dobrze. Jakie to "pozostałe dragi"?

Beta ketony robią sieczkę z mózgu, jednak na szczęście (przynajmniej u mnie) to potrafiło zawsze minąć. Podobno czas leczy rany ;) Jak potrafisz to odstaw wszystkie dragi. Poczytaj o zdrowym trybie życia i czekaj, może się "zresetujesz" i wszystko wróci do stanu przed braniem.
  • 4520 / 556 / 0

Zalezy co bedzie podane jako pierwsze i jakie ilosci ktorego z nich.

Ew obie substancje znioda swoje dzialanie.
  • 9 / 2 / 0

Najgorsze jest to ,ze nie moge sobie znaleźć jednego zajęcia. Cały czas mam uczucie takiego wewnętrznego niepokoju tj. po prostu siedzie czy kompie i zaraz musze isc do kuchni bo nie wytrzymuje. Jutro ide do terapeutki moze ona cos pomorze
  • 3021 / 456 / 0

Pooglądaj sobie jakieś filmy rozwojowe na youtube. Może czymś się zajmiesz. Nie wiem, czy lubisz, ale też możesz czytać artykuły naukowe na tematy, które Cię interesują :)
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata