Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 538 / 5 / 0

Ty chyba masz na myśli import docelowy bo inaczej to z zagranicy.
  • 833 / 147 / 2

Ostatnio obejrzałem sobie film "Drugstore Cowboy", akurat byłem czysty od opio jakiś czas i jak bohaterowie filmu grzali Dilaudid to aż się spociłem cały, byłem ugrzany na sucho, fajny film, polecam %-D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Proces za handel dopalaczami w tajnym sklepiku w Łodzi. Sąd wyrzucił publiczność

Na procesie oskarżonych o sprzedaż dopalaczy w tajnym sklepiku przy ul. Próchnika w centrum miasta w piątek w Sądzie Okręgowym w Łodzi zeznawali dwaj świadkowie: 46-letni policjant Paweł Ch. i 18-letni Marcin Z.
  • 228 / 7 / 0

gdzieś w Europie jest możliwy do dostania?
  • 1342 / 147 / 0

Strone wcześniej Tracerek napisał, ze ma. Napisz do niego na priv i dowiedz się czy mieszka w Europie i będziesz miał odpowiedz.
  • 833 / 147 / 2

Tracerek już nie odpisze, bo zmarł.
  • 228 / 7 / 0

Niedawno ogarnolem hyrdomorphn i pow8em wam ze to gunw9 ma jeszcze wiekszy potrncjal kurewski niż foxxy oxxy swag
  • 1342 / 147 / 0

Napisalas rzeczywiście super relacje z przyjęcia hydromorfonu, gratuluje.

Co do takich lekow jak oksykodon, petydyna, hydrokodon czy hydromorfon obowiazuja takie same recepty jak w przypadku wszystkich innych lekow jeśli chodzi o USA? Czytalem artykul w którym pisano o dentystach przepisujących opioidowe leki przeciwbólowe młodzieży, której wyrywane były osemki, czyli tzw. "żeby madrosci". Ja wszystkie 4 osemki usunalem i zero bolu po ustaniu znieczulenia a tam dostają recepty na silne opio od dentysty po rwaniu zeba? Fajnie maja :-) . Ostatnio siodemke musialem tez wyrwac to jak się cofnalem żeby mi wypisal receptę na tramadol to powiedział, ze nie pisza na takie leki, jedynie na antybiotyki. Mowie: Pamie, najmniejsze opakowanie, na 100% może być, jak na 100% lekarz pisze to ma w dupie przecież. A on, ze nie, ze ich policja sprawdza :-) . Tramadolu w sumie miałem wtedy i mam dalej od chuja, ale ciekaw byłem czy wypisze.
  • 838 / 66 / 0

Hydromorfon jest na dm z wysyłką z Niemiec. Wydaje mi się, że jest przeznaczony do podania oralnego tylko drogie to. Są jeszcze diluadidy z ameryki.
  • 255 / 10 / 0

W Holandii jest palladon poluje tu na niego ale ciężko
  • 1026 / 36 / 0

Ktoś może coś napisać o działaniu tego? Porównać do oksykodonu np.?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata