Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 870 • Strona 82 z 87
  • 6 / / 0
na mnie działa dobrze hydro, uspokaja, zaczynałem od 10mg na sen, potem 10mg na lęki -> 20 -> 30; generalnie hydroksyzyna jest biezpieczna nawet w dużych dawkach, maksymalna dobowa to 400mg; jest antagonistą H1 i muskarynowych więc należy uważać na zaburzenia rytmu serca - jeśli ktoś z was przy braniu poczuje kołatania serca to zalecam odstawić;
  • 8285 / 1533 / 2
25 maja 2022stuk pisze:
.Tak poza tym to substancja tylko do mixów, solo rzadko zdaje egzamin.
😅 Nie każdy jest przecpany zamulaczami. Niektórym zupełnie wystarczy hydroksyzyna.
Zresztą temat wałkowany średnio co kilka stron - wbija ktoś kto wali oporowo benzo i hydro działa lajtowo, marudzi po czym pojawiają się ludzie którzy nie walą benzo i tłumacza, że hydro jest ok, bo nie ma zbytnio ubokow, nie ma zjazdów itd. 😂
  • 2510 / 300 / 0
Z tego co mi wiadomo moja Mama bierdze hydroksyzynę na noc na wyciszenie bo ma swoje jakies powody .. ale mówi że na nia to nie działa to ja jej mówię że to jest jak placebo masz świadomość że coś wzięłaś i tak bym nazwał hydroksyzynę tymbardziej ze moją mamą nie ma zadnej tolerancji .. to mówię jej weź coś ode mnie pełen serwis od bezno do opio itp 😂 to smieje się i mowi ze chce sie rano obudzić.. i tak i tak nie dogodzisz 😂
  • 8285 / 1533 / 2
hydroksyzyna jako placebo 😅 tego nie grali 😂
  • 579 / 176 / 0
Mnie hydro ostatnio kladzie do spanka w dawce 25mg. Na dzień wcale nie biorę, bo przy 10mg byłbym juz zamulony.

Benzowraki dupa cicho 😠
  • 630 / 86 / 0
Na Was też Hydroxyzinum VP (okrągłe, różowe pastylki) działa jakoś mocniej i lepiej niż innych firm w tej samej dawce? Od tygodnia zarzucam i spełnia swoją funkcję, każdego dnia działa tak samo dobrze. Z innych firm (miałam takie białe, podłużne tabletki z podziałką) musiałam łączyć z ashwagandą, by cokolwiek zaczęło się dziać w ogóle.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 260 / 26 / 0
@klawiatura
Na mnie też Vp działa lepiej niż np Espefa czy Adamed. Ciekawe
%-D
  • 2849 / 507 / 0
Polecam mocną melisę do relaksu na hydroksyzynie......naprawdę idealne i niegrozne medycznie połączenie.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2178 / 455 / 0
Działanie sedacyjne hydroksyzyny porównał bym analogicznie do działania stymulującego kofeiny.Niby coś tam coś,ale jednak nie za bardzo ;)
  • 5176 / 943 / 40
hydroksyzyna wzmacnia kodeinę podobno.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 870 • Strona 82 z 87
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.