Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 918 • Strona 69 z 92
  • 9 / / 0
30 marca 2020Sutanator pisze:
Jaka jest potrzebna dawka, by uśpić mnie tak że przez całą noc nikt nie będzie w stanie mnie obudzić? W moje rączki wpadł Atarax 25mg i jestem ciekaw, a ostatnimi czasy mam ogromne problemy z budzeniem mnie przez kogoś w nocy.
To zależy od osoby, pewnego czasu wpierdalałem po 400-500mg dziennie %-D Na początek spróbuj 75mg jak nie podziała to stopniowo zwiększaj dawki.
  • 563 / 104 / 0
wypilem 3 piwa, moge lyknac hydro dla wiekszego chillu ? w sensie czy takie polaczenie jest fajne , sama hydro dziala na mnie git ?
  • 3013 / 1015 / 0
połączenie bezpieczne, ale bezsensowne. jeśli nie jest konieczne przyjęcie tej hydroksyzyny, to odpuściłbym sobie, bo taką zabawką się nie pobawisz.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 563 / 104 / 0
no nie jest , liczylem na wieksza sedacje , chill po prostu , profil substancji w teorii znam ale nigdy nie laczylem , jedna kolezanka mi mowila ze jest git ale postanowilem dopytac bardziej doswiadczonych :) dzieki za odpowiedz
  • 203 / 25 / 0
hydroksyzyna w dawkach 10-30 mg nasennie sprawdzała się początkowo bardzo dobrze, w odróżnieniu od kwetiapiny nie powodowała zombie mode następnego dnia + dawała fajny przeciwlękowy afterglow. Na początku.

Później rośnie tolerancja, przeciwlękowy efekt mija, a postępujący deficyt kognitywny spowodowany cholinolitycznym działaniem hydroksyzyny daje o sobie znać. W każdym razie ze wszystkich leków nasennych ten do tej pory okazuje się najmniejszym złem i ma swoje zastosowania, natomiast nie nadaje się do długotrwałego stosowania.
  • 569 / 102 / 0
Codziennie spożywam 1x nebiwol 5mg oraz 1x prestarium 5mg na nadciśnienie. Jest jakaś interakcja pomiędzy hydro a powyższymi?
:tabletki:
  • 3 / / 0
8h po zażyciu kofeiny wziąłem 2x po 25mg i niestety nie mogłem zasnąć, chciało mi się spac ale nic z tego nie wyszło, na mnie hydro zwyczajnie nie działa
  • 12 / / 0
ile trzeba wziąść hydroksyzyny żeby było równoważne z 1mg alprazolamu i 15mg temazepamu bo schodze z tych leków niedługo 75mg wystarczy? A może 50mg hydroksyzyny 50 kwetiapiny? Mam jeszcze pregabaline i sertraline ale chyba tych leków nie ma po co brać
  • 1 / / 0
Chciał bym stosować codziennie hydroksyzyne na nieprzerwany sen i ewentualnie na lęk, i chciał bym wiedzieć czy są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o dłuższe stosowanie (co to wgl znaczy długie stosowanie chodzi tu o miesiące, tygodnie?) i co to znaczy "postępujący deficyt kognitywny spowodowany cholinolitycznym działaniem hydroksyzyny daje o sobie znać" @Dendryczny
  • 867 / 253 / 0
U mnie hydroksyzyna na lęki nie działa absolutnie, za to zmula konkretnie. Kiedyś już po dawce 25mg w dwie godziny po prostu padałam na twarz i odpływałam. Teraz jak chcę się wyspać to biorę jakieś 50mg i zazwyczaj jest tak, że mnie ta dawka sama z siebie nie usypia, ale jak już zasnę, to śpi się fajnie, twardo. Tylko następnego dnia zawsze czuję się jak zombie.
Najwięcej jednorazowo zażyłam 150mg na wieczór i byłam przekonana, że będę po tym spać z 15 godzin. Spałam jednak tyle co zawsze, z tym, że następnego dnia zmuła była nie do ogarnięcia, moją sprawność psychofizyczną oceniłabym wtedy na jakieś 20%, i żadna ilość kofeiny nie była w stanie tego naprawić.
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
ODPOWIEDZ
Posty: 918 • Strona 69 z 92
Newsy
[img]
Przemytnicy kokainy z Kolumbii skazani. Pachnące mentolem narkotyki przylatywały na Śląsk

Gliwicki sąd skazał sześciu członków grupy przestępczej, która drogą lotniczą przemyciła na Śląsk kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Przewożona ją w paczkach z napisem "Rolls Royce".

[img]
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował

"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."

[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.