Hydrokodon (vicodin)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 26 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2011
  • 7089 / 668 / 0


@up
To taki jakby koks wśród opio :D
Rejestracja: 2014
  • 6170 / 671 / 0


Potwierdzam - rarytas. Dużo ciekawsza opcja od Percocet'u, który dla mnie był za mocny i "trącił chemią" dużo bardziej.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Kościół Anglii chce zainwestować w medyczną marihuanę. Ma na ten cel 16 miliardów dolarów

Kościół Anglii poparł użycie konopi do celów leczniczych i powiedział, że chętnie zainwestuje w ten sektor.
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 161 / 0


[mention]misspill[/mention], w jakim kraju mieszkasz, ze masz dostep do hydrokodonu? Czy kupione na darknecie? Euforie naprawde wedlug ciebie przebija euforie ta po oksykodonie? Jak zalozmy euforia po hydrokodonie to dla ciebie byloby 10/10 to ile dalabys oksykodonowi w tym zestawieniu?
Rejestracja: 2016
  • 2332 / 462 / 0


Przyjechał z USA, tam kupiony na receptę. Bardzo trudno przyrównać jedno do drugiego bo ciągle jestem na lekach psychotropowych i są to różne konfiguracje leków. Za drugim razem już mnie tak nie zachwycił vico.
Rejestracja: 2018
  • 1643 / 269 / 154


[mention]Maykel85[/mention] Ja też miałam okazję spróbować hydrokodonu od koleżanki mieszkającej za granicą.

Powiem tak - oksykodonu nie próbowałam, za to opio, z którymi miałam doświadczenie to: morfina, kodeina, DHC, heroina, fentanyl, remifentanyl, hydrokodon, PST i tramadol. I mój ranking prezentowałby się mniej-więcej tak: (jeśli chodzi o siłę, nie stopień przyjemności, bo to już bardziej indywidualna kwestia):

Remifent > fent > hel > majka > DHC > hydrokodon > koda > PST (chociaż to już zależy od mocy konkretnych maczków) > trampek.

Stopień euforii jak dla mnie porównywalny do DHC, ale hydro wydaje mi się tak jakby ,,łatwiejszy w obsłudze”? Nie wiem zbytnio, jak to określić, nie mam pojęcia, czemu.
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 161 / 0


Napiszcie proszę czy na wszystkie leki obowiazuja jednakowe recepty? Czytalem artykul ostatnio o tym, ze dentyści usuwając młodzieży żeby madrosci pisza opioidy, była o to afera i dostalo się dentystom. Ogladalem tez pamiętam film gdzie dentysta wypisal pacjentce Demerol- czyli jakby nie patrzeć Dolargan. Tam nie ma podzialu na recepty jak u nas? Każdy lekarz na swoim bloczku wedle uznania i wierze na slowo pacjentowi może wypisac kazde opio? Na recepcie na której pisze antybiotyk może zapisac petydyne, oksykodon czy zalozmy hydromorfon?
Posty: 26 Strona 3 z 3
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość