- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Jakie dawki, odstęp czasu i na co uważać?
Jak z wciąganiem kreski na grzybach?
oczyściłem - czeslaw, 29.03.2011
Powód: Zmiana nazwy tematu.
Bardziej techniczna sprawa - czy wciągnięcie kreski na grzybach nie byłoby trochę trudne...
Nie wiem, co was naszło z tą fetą :) nie zamierzałem jej brać z grzybami ani przez chwilę.
pewien moj znajomy a jego kolega ( co ciekawy prawie 30 letni szanowny biznesmen ) po kilkudniowym melanzu, postanowil wszamac dosc spora ilosc grzybow. hehe koles bral dzien wczesniej kwasa, takze psychike mial juz niezle wymeczona. wiec tak, postanowil wszamac grzybki i zazucic do tego dropsy.
tak tez zrobil. pozna godzina wieczorna: dilek odbiera telefon od pana B. kurwa! przyjedz do mnie! kurwa! umieram! wieź mnie do psychiatryka! pomocy! kurwa! nie wytrzymam! (moze nie dokladnie tak ale cos w tym stylu) No wiec zanim dilek zebral sie i dojechal do B minela ponad godzina. Wchodzi do jego zajebistej chaty, a koleś mówi, że już może sobie jechać, już wszystko wpożadku, ze czuje sie dobrze.
Wniosek: mieszanie dropsów z grzybami moze sie zle skonczyc ale nie musi, prawdopodobienstwo wzrasta gdy jestes wymeczony (fizycznie i/lub psychicznie)
<><><>><<><><><><>
Mogłem być kałem albo kosmosem...
>>>>>>>>>>>>>>
mr. don igrkupe we własnej osobie !!!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lotnisko-w-pyrzowicach-.jpg)
Przemytnicy kokainy z Kolumbii skazani. Pachnące mentolem narkotyki przylatywały na Śląsk
Gliwicki sąd skazał sześciu członków grupy przestępczej, która drogą lotniczą przemyciła na Śląsk kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Przewożona ją w paczkach z napisem "Rolls Royce".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/10_lat_dla_producenta.jpg)
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok
Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.