Growbox jaki wybrać na start

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 1 / / 0

Siemanko, chciałbym zacząć swoją przygodę z roślinkami indoor.coś tam uprawiałem outdoor bez większych sukcesów i w związku z tym mam pytanie odnośnie gotowych zestawów growbox co sądzicie o takowych, czym się kierować przy wyborze. Póki co wybrałem ten link na końcu dodam ze moj budżet to około 2000-2500 zł
Pozdrawiam

https://www.growbox.pl/product-pol-853- ... -600W.html#
  • 7241 / 726 / 0

@riderkxk
Ten z linka będzie dobry, masz tam cały zestaw potrzebny do uprawy.Co najwyżej jeszcze podczas uprawy kupisz dodatkowe nawozy.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Warszawski dziennikarz trafił do aresztu. Powód: narkotyki

Marcin D., dziennikarz związany z kilkoma redakcjami, były rzecznik partii Wolność Janusza Korwin- Mikke, został w piątek zatrzymany w Warszawie przez funkcjonariuszy policyjnego Zespołu Poszukiwań Celowych – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”.
  • 323 / 28 / 0

Jest taki zajebisty,tylkonie s tych najtańszych,bo 700zł ,ale ma główną komorę w których,rośliny dochodzą,ale też mniejszą przedzieloną,na wysokości w połowie,do wzrostu.To taki grow,który pozwala,zrobić już proces technologiczny.
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata