Growbox jaki wybrać na start

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 1 / / 0

Siemanko, chciałbym zacząć swoją przygodę z roślinkami indoor.coś tam uprawiałem outdoor bez większych sukcesów i w związku z tym mam pytanie odnośnie gotowych zestawów growbox co sądzicie o takowych, czym się kierować przy wyborze. Póki co wybrałem ten link na końcu dodam ze moj budżet to około 2000-2500 zł
Pozdrawiam

https://www.growbox.pl/product-pol-853- ... -600W.html#
  • 5730 / 450 / 0

@riderkxk
Ten z linka będzie dobry, masz tam cały zestaw potrzebny do uprawy.Co najwyżej jeszcze podczas uprawy kupisz dodatkowe nawozy.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

W mieszkaniu miał znaczne ilości amfetaminy, MDMA i LSD - areszt dla 30-letniego obywatela Rumunii

Zarzut posiadania ponad 2,5 tys. porcji środków psychotropowych w postaci amfetaminy, MDMA i LSD oraz kilkudziesięciu porcji marihuany usłyszał 30-letni obywatel Rumunii.
  • 273 / 14 / 0

Jest taki zajebisty,tylkonie s tych najtańszych,bo 700zł ,ale ma główną komorę w których,rośliny dochodzą,ale też mniejszą przedzieloną,na wysokości w połowie,do wzrostu.To taki grow,który pozwala,zrobić już proces technologiczny.
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata