GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3786 Strona 377 z 379
Rejestracja: 2010
  • 3038 / 109 / 0

Skąd ta teoria o szkodliwości niskich dawek GBL? Może ktoś podać źródło?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 187 / 1 / 0

Mam do was zajebiste pytanie %-D Jak wiadomo to z alkiem będzie nawet zdrowiej tak ostrzej dzień i 4,5 przerwy jak łoić dziennie po 3-4 browary.
Czy gibla dałoby radę przy pracy zmianowej 4 ranki 1 wolny tak samo popołudniówki i 2 wolne po nockach i w te wolne tankować od rana do nocy?
Psychika by dała radę, czy raczej by kiepsko mogło być zakładając że na urlopie system by został zachowany :old:

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
Rejestracja: 2010
  • 30 / / 0

Zależy jaka praca, ale skoro piszesz że i tak łoisz browary to możesz to zamienić na GBL. Co do zdrowia to raczej GBL jest tak samo szkodliwy jak alko. No i w przypadku GBL masz większe prawdopodobieństwo że się wpierdolisz
Rejestracja: 2011
  • 338 / / 0

Że 2 dni łojenia i 4(5)wolnych od gblsa? Byli tutaj tacy co się chwalili, że tylko weekendy i jakoś słabo poszło.
Generalnie da radę, ja tak kiedyś jechałem tydzień z tym, że picie było od wczesnego popołudnia do wieczora.
Najważniejsze nie pić na noc!! Piję giebla już ponad pół roku i nigdy nie polewałem na noc, to moim zdaniem klucz do uniknięcia ostrej zależności fizycznej!
Rejestracja: 2011
  • 199 / 3 / 0

BZDURA totalna ,właśnie proszę ciebie na odwrót; ,poza tym są cele... dla jednych GBL/GHB to bania nonstop, bania łeekendowa itp ,dla innych supress HGH ,dla jeszcze innych środek nasenny... świetnie regenerujący.

w ogóle co to jest ostra zależność fizyczna? GBLa chyba najłatwiej odstawić przy "rekreacyjnym" użytkowaniu.
Rejestracja: 2011
  • 338 / / 0

ostra zależność fizyczna po GHB/GBL - po zaprzestaniu podawania w/w środków pacjent dostaje szału, puls 167 w porywach do 180. Objawy jak schzofrenia, niektórych telepie.
Wystarczy poczytać jak ludzie ze stażem załatwiają się tak po jedynie tygodniowym cugu.
Rejestracja: 2011
  • 199 / 3 / 0

ja tego nie podważam wcale; wręcz przeciwnie ,logiczne jest ,że odstawienie środka hamującego (gaba) doprowadzi przy nagłym odstawieniu do takich zjawisk ,dla tego z dawek większych się schodzi "piramidką" na którą wielu weszło wcześniej; ,poza tym są środki "zastępcze" ; i wtedy niema problemu żadnego; sam już kilkukrotnie stosowałem i jedno i drugie z powodzeniem i śmiem twierdzić ,że odstawienie GHB jest proste ,tylko trzeba wiedzieć co zrobić ...a reszta płacze i jęczy bez sensu.

ok wydaje mi się czy to działanie GhBla jest takie -> wyciska neuro "stymulujące" tj Dopę/Gltaminian ->nstępnie dochodzi do "hamowania" powolnego ( NIE zahamowania;) więc ogólnie i tak na ciągłym "podwyższonym" względem reszty pozostaje DOPAMINA ? ? ? :rolleyes:
Rejestracja: 2009
  • 545 / 5 / 0

Limitbreaker pisze:
Skąd ta teoria o szkodliwości niskich dawek GBL? Może ktoś podać źródło?
Podałem już linki m.in. tutaj.
THatmanC pisze:
IMO przelicznik jest bardzo prosty... 10mg/kmc+ ,tj ja przy wadze 95kg najlepiej toleruję dawkę 1,1ml co 2-3h/na dzień i 1,5 wieczorem powtórzoną 2-3krotnie do "chce mi się spać" ,w dzień tamta ilość obchodzi się bez 'otępienia' a i HGH supress jest zadowalający ,wieczorem na dawki większe można sobie pozwolić ) czy to do sexu czy HGH relase.
Chyba nie o to chodziło... mowa była o 10mg/kg masy ciała czyli o dawce, która szczurom usmażyła mózgi w 2 tyg. i jak to przeliczyć, żeby mieć podobnie neurotoksyczną dawkę u ludzi. Nie wiadomo jak - trzeba by było zrobić podobne testy na ludziach. Na pewno 10mg/kg ani 100mg/kg nie są u ludzi dawkami tak neurotoksycznymi, jak u szczurów w tym i jeszcze jednym badaniu (rekreacyjne i nasenne dawki GHB u ludzi to 15-50mg/kg - gdyby przeliczać bezpośrednio to każdy użytkownik GHB/GBL/Xyremu byłby już dawno ciężko upośledzony).
Rejestracja: 2011
  • 199 / 3 / 0

masz rację , hmmm nie mam czasu szukać jaka dawka u szczurów na kmc wywołuje senność , tj dawka 1-1 z Xyremem ,tego znów u ludzi to ile tam jest 2,5gr GHB ? może dało by to odnieść do siebie jakoś yyyy coś da sie chyba wymyślić ,albo.... zresztą ja swoje otępienie w razie czego zauważę XD , na razie leje 1 do 1,5 na "raz" ,a dolewki co 1-3h to 1ml.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 187 / 1 / 0

No ja chyba jakiś zryty jestem, ale nigdzie nie napisałem że łoję te browary. Mnie alk ogólnie średnio satysfakcjonuje i pytam tylko czy dałoby radę tak gibla pociągać. Praca to taka mam że może mi gdzieś łapę wciągnąć w maszynę i takie tam, więc w robocie odpada zdecydowanie :rolleyes:
Posty: 3786 Strona 377 z 379
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1349 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości