gdzie jest moc ?

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 1 / / 0

Witam serdecznie , to moj pierwszy post na tym forum ... generalnie to jest wogole moj pierwszy post na jakimkolwiek forum :D .
Mam problem z moim ziolkiem , wyhodowane , sciete - nie duzo bo nie duzo ale jest - i problem w tym ze pachnie troche jak scieta trawa z pola a przy paleniu jest minimalny haj , nie tego sie spodziewalem po Amnesii CBD ( wiem ze rozlozyli substancje THC i cbd w stosunku 1:1 ). Ktos ma jakas dobra rade jak uratowac ten plon ?

Zastanawialem sie czy ewentualna plesn w topach mogla by zmniejszyc moc i dawac wlasnie taki zapach skoszonej trawy ?

Prosze mnie nie linczowac tutaj , to moj pierwszy grow wiec prosze o wyrozumialosc :)

Pozdrawiam wszystkich !
  • 6557 / 712 / 0

A jesteś pewny, że pleśń jest w topach? Jeśli tak, to nie nadaje się do palenia.
Zapach skoszonej trawy to chlorofil - normalna sprawa (tuż po ścince). Kiedy to było ścinane i jak suszone?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Celem bossa z branży dopalaczy był nie tylko Ziobro

Oprócz pozbycia się ministra, który stanął na przeszkodzie nielegalnym interesom, Jan S. miał planować zemstę także na trzech policjantach, którzy rozbili jego grupę przestępczą.
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata