Gbl - problemy z oddychaniem.

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2744 / 25 / 0

zdarzyło mi sie tak parę razy, zazwyczaj jak zasypiałem i nagle budzę się i tak ciężko złapać oddech - ale pare głębokich spokojnych zaczerpnięć tlenu i już wszystko było ok

• 151 / 2 / 0

Jezus pisze:
zdarzyło mi sie tak parę razy, zazwyczaj jak zasypiałem i nagle budzę się i tak ciężko złapać oddech - ale pare głębokich spokojnych zaczerpnięć tlenu i już wszystko było ok
Też tak miałem, parę głębokich zaczerpnięć pomaga.
Tylko co z tego, jak za jakiś czas znów się budziłem i musiałem brać następne, bo myślałem że się uduszę ;]

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Policja zarekwirowała mu medyczną marihuanę. "To jak zabrać cukrzykowi insulinę"

U 23-latka rok temu zdiagnozowano zaburzenia lękowo-depresyjne. Po nieudanych próbach leczenia antydepresantami, pięć miesięcy temu dostał pierwszą receptę na leczniczą marihuanę, która pomaga mu normalnie funkcjonować.

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

tez tak miałam, ale sadzilam ze to normalne przy rzyganiu. Tak oto dziala na mnie ten cudowny eliksir ;]

• 151 / 2 / 0

Na mnie zazwyczaj działał dobrze na początku, ale po przepitym 0,5l efekty uboczne zaczynają górować nad malejącymi właściwościami rekreacyjnymi. Mimo wszystko i tak 100x lepsze od alkoholu.

• 565 / 3 / 0

Przede wszystkim lezenie na plecach nie jest najlepszym pomyslem w takiej sprawie. Polozcie sie na boku i sprobujcie normalnie zasnac, tak jak mi, powinno sie udac.

• 729 / 3 / 0

>zasnąć

Geezus, jakie efekty uboczne?
Ja zauważyłem ogólnie, że cholernie wolno zacząłem oddychać. A raczej rzadko, tak trochę opioidowo - ciężko to wytłumaczyć. To właśnie to spowolnienie oddechu powoduje kwasicę metaboliczną, a nie konwersja GBL->GHB.

• 151 / 2 / 0

Prawdopodobnie podwyższony poziom kortyzolu powoduje spięcie i problemy ze snem (ciężkie oddychanie, budzenie się, wkurw)
Więcej bym napisał ale nie jestem w stnie ze względu na głębokie upojenie :)
  • 49 / / 0

Niedawno miałem podobny problem, tuz przed zaśnięciem po prostu przestawałem oddychać. Nie jestem pewien czy fatycznie mogło skończyć się to zejciem, ale wystraszyłem się poważnie. Wcześniej nie zdarzało mi się to po GBL.
Wydaje mi się to tym bardziej dziwne, że zrobiłem mix: wcześniej brałem mef (stymulant), a na zjazd po mefie wypiłem GBL.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata