GBL a interakcje z innymi lekami

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 75 Strona 1 z 8
Rejestracja: 2006
  • 1613 / 17 / 0

Podczas kuracji i/lub odurzaniem się tylko gieblem czasem trzeba lub się chce przyjmować inne leki. O synergii z innymi działającymi depresyjnie na OUN wspominać nie trzeba (benzo, opio, alko, wyjątek tramadol - tutaj jest jeszcze do dopowiedzenia) - pytanie co np. z antybiotykami?

1) Czy można przyjąć zasadę jak przy alkoholu i wtedy:
- można przyjmować ale nie równocześnie?
- w ogóle ze sobą się kłóci?
2) Przykładowy antybiotyk to deksocyklina.
3) Czy równoczesne przyjmowanie pogorszy efekty niszczące antybiotyku - leki osłonowe to krocie - szkoda hajsu.

Niestete lekarz specjalista nie jest na tyle wyrozumiały aby go oświecić i potrzebna tu rzetelna porada.

Moje porady ale ich nie rozume:
GBl poprawia syntezę białek.
Tyle pamiętam z arta z główniej - dlatego jest stosowany przez kulturystów i dlatego w chuj dobrze się na tym trawi i wygląda, tymczasem wiki:
Mechanizm działania jest identyczny jak dla innych tetracyklin i polega na hamowaniu rybosomalnej biosyntezy białka, poprzez związanie się z podjednostką rybosomalną S30. W wyniku tego wiązanie pomiędzy tRNA oraz kompleksem rybosom-mRNA zostaje zablokowane.
Rejestracja: 2011
  • 338 / / 0

Nie zagłębiając się w działanie komórkowe mogę zagwarantować, że taki miks zrobi z jelit straszne pobojowisko, jednak polecał bym w tym wypadku leki osłonowe z żywymi kulturami które mają oporność na antybiotyk. Dodatkowo nie podawał bym leku i GBL jednocześnie bo może mieć wpływ na przyswajalność leku - no ale nie musi, takie gdybanie.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Marihuana zakamuflowana jako psia karma

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zabezpieczyli blisko 100 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na około 4 mln zł. Do sprawy zatrzymano 29 letniego mieszkańca Katowic. Policyjne działania prowadzone były na terenie woj. śląskiego. W zatrzymaniu 29 latka uczestniczyli lubelscy antyterroryści.
Rejestracja: 2010
  • 78 / / 0

Witam!

Przyjmuję 10mg olanzapiny od dwóch miesięcy. Interesuje mnie połączenie tego z GBL. Czy ktoś tak eksperymentował? W innym wątku o olanzapinie piszą że nic nie poczuje i pójdę spać po prostu. Czy ktoś testował takie połączenie? Czy to rozsądne, czy lepiej przestać brać olanzapinę? Czuję się normalnie, tak całkowicie zwyczajnie, żadnych objawów nie mam, olanzapinę łykam drugi miesiąc.
Rejestracja: 2012
  • 451 / 1 / 0

Po co zakładasz nowy wątek, skoro już Ci odpowiadaliśmy? :) Moim zdaniem musiałbyś mieć kupę szczęścia lub niesamowite wyczucie, żeby nie zasnąć. Tzn mnie sama Olcia usypiała jak diabli... Nic złego nie powinno Ci się stać, jeśli przesadzisz, to zaśniesz (tak sądzę). No ale spróbować warto, a nuż widelec :P Zacznij od 0,5ml i dopijaj stopniowo. Przynajmniej ja bym tak zrobił.
Rejestracja: 2010
  • 78 / / 0

A więc wygląda na to że będę królikiem doświadczalnym i opiszę wam fazę po olci podlanej gieblem :) Dużo kawy przed i zobaczymy pierwsze 2ml GBLa :) Przepraszam za dubel posta, po namyśle pomyślałem że lepiej jakby wisiał w dziale z GBL, niż w dziale z olanzapiną :)
Rejestracja: 2012
  • 451 / 1 / 0

Jakbyś kreskę ścierwa zajebał wcześniej to miałbyś bardziej przejrzyste efekty :p Choć kawa też powinna coś pomóc. Napisz jak poszło! :)
Have a nice trip! :cheesy:
Rejestracja: 2010
  • 78 / / 0

Wyniki testu: GBL upierdala mocno ale inaczej niż kiedyś zanim brałem olanzapinę, dziwne się czuję będąc zgiebelowany, zero przyjemności z fazy.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Blair0 pisze:
JustynaK93 pisze:
Ja robię identycznie, nie ma negatywnych skutków, poza jakimś bólem głowy z rana.
Likwiduję go polewką, się rozumie %-D
Głowa prawdopodobnie boli Cię z jakiegoś pozagieblowego powodu, a Ty zamiast wziąć normalny apap czy cokolwiek, dalej polewasz giebla...

Tak swoją drogą, niech ktoś powie czy GBL można łączyć z paracetamolem/ibupromem
Rejestracja: 2013
  • 58 / / 0

Pan Marcin pisze:
Ok 5 godzin temu wziąłem 400mg ibuprofenu, czy mogę sobie teraz wypić gbl?

Można łączyć gbl z paracetamolem lub kwasem acetylosalicylowym? Z ibuprofenem chyba jednak można, bo o interakcjach z alkoholem jest niewiele.
electrofreak pisze:
można, gbl/ghb nie są metabolizowane w wątrobie (tylko we krwi)
Nie wiem na ile to prawda, w każdym razie mieszałem parę razy i nic mi nie było. Mimo wszystko niech ktoś mądrzejszy się wypowie.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 2 / 0

Mogę pić GBL podczas stosowania citalopramu?
Posty: 75 Strona 1 z 8
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości