GBL a interakcje z innymi lekami

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

Jogurty nakurwiam oporowo a z tym tluszczem to nie jestem pewny czy trzustka (to chyba ona mnie boli) to na spokojnie przerobi. Nie wiem nie znam sie...
  • 208 / 2 / 0

Jak jest z przyjmowaniem GBL podczas leczenia trazodonem?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

„Zające” wpadły z heroiną. Nowy szlak niepokoi służby

Obie przyleciały z Johannesburga w odstępie 3 dni. Każda przewoziła narkotyki ukryte w podwójnych ściankach walizek. To już czwarta od lipca udaremniona próba przemytu heroiny tzw. afrykańskim szlakiem.
  • 60 / 1 / 0

dimon co do rozcieńczania GBL bądź nie - pamiętaj że nierozcieńczony podrażnia nałonek, więc jeszcze więcej sobie biedy narobisz.

Jakie probiotyki łykasz?
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Warszawiak pisze:
Jak jest z przyjmowaniem GBL podczas leczenia trazodonem?
Nie. Nie mam pojęcia dlaczego nie, ale powiedziała mi to kiedyś kompetentna osoba.
Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

Venula pisze:
dimon co do rozcieńczania gbl bądź nie - pamiętaj że nierozcieńczony podrażnia nałonek, więc jeszcze więcej sobie biedy narobisz.

Jakie probiotyki łykasz?
Narazue nie wale giebla do konca lipca mam antybiotyk.
Priobiotyki normalne z apteki,ostatnio Ambio a teraz nawet nie wiem. A jakie to ma znaczenie?
  • 197 / 14 / 0

Mam dla was dobrego tipsa.
GBL nawet rozcienczony dosc mocno wplywa na stan nablonka , np dziasla. zalecam spozywanie mieszaniny przez slomke , ewentualnie plukanie ust woda po spozyciu GBL.
Zauwazylem, pomimo picia rozcienczonego GBL w stosunku 1:50-100 ze jednak dziala on drazniaco na dziasla. O piciu samego to nawet nie wspominam.

AAAA---- i swietny tips za ktory bedziecie mi dziekowac !
Bolace stawy po GBL? zapomnij o tym , kup specyfik ktory nazywa sie *proszek zasadowy* , dobrze skomponowany pod wzgledem ilosci mineralow suplement, prawie calkowicie wyeliminowal u mnie problemy ze stawami , sciegnami .
Opcjonalnie tabletki CAlcenato. , sklad wapn -magnez- cynk, wit D . w dawce dziennej
100-86-75-40%-
Wyglada na to ze wapn lub jego niedobor ma jakis wplyw na problemy ze stawami podczas uzwania GBL.
  • 60 / 1 / 0

dimon pytałam bo takie probiotyki z apteki za grosze zawierają niezbyt duże ilości tych bakterii. Możesz przejść się do sklepu zielarskiego i popytać o coś z Puritan's Pride albo Swansona.
  • 91 / 1 / 0

jak działa GBL z neuroleptykmi?
  • 3 / 1 / 0

GBL w ciągu około 2 tygodnie a potem Tryptofan, 3 x 1000mg przed snem.
Moje delikatnie mówiąc dziwne doświadczenie:
-Pierwsze 3 dni doświadczenie graniczące z psychodelicznymi, jedne z najlepszych dnie mojego życia.
-Kolejne 10 dni koszmar, GBL praktycznie przestał działać oprócz niwelowania fizycznych skutków odstawienia.
-Gigantyczne lęki, problemy z koncentracją, częściowa depersonalizacja, problemy z nawiązaniem normalnej rozmowy, ucisk z tyłu i przodu głowy, "parząca" i morwiąca skóra na łydkach.
Ktoś potrafi to wyjaśnić?

Opisałem to dokładnie w osobnym poście ale nie jest dalej zaakceptowany.
Użytkownik nieaktywny
  • 34 / / 0

Jak to jest z ssri(paroksetyna) a GBL? Tutaj ktos pisal, ze nie ma wplywu. Moze ma ktos zrodlo do sprawdzonej opinii, bo ja nie moge nic znalezc
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata