GBL/GHB - nasączanie papieru

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1 / / 0

Próbował ktoś nasączac papier/ bibułke GBL lub GHB? Jak z działaniem jeśli spalę to z papierosem? Nie chciałbym mieć przy sobie nic co mogłoby wzbudzać podejrzenia a taka kartka papieru byłaby idealnym rozwiązaniem w miejscu do jakiego się wybieram. 😉 jak z wykrywalnoscią GBL przez standardowe testy? Mam się czego obawiać? I ewentualnie jak długo? Co moglibyście polecić jeszcze do podobnych eksperymentów co nie wyjdzie na testach a da się tym nasączyć karteczki. Z góry dzięki za pomoc...
  • 2993 / 142 / 0

Najglupszy pomysl ever. Ile masz lat?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Sélection du Père Directeur czyli Ojciec Dyrektor poleca

w dziedzinie tripraportów z DXM, tak jak i wszędzie, zdarzają się też chlubne wyjątki. Raporty wciągające, wartkie, fascynujące
  • 3903 / 443 / 11

Uświadomimy młodego. Po to jest forum.
Karton nasączony gieblem musiałby być ogromny i podejrzewam aż ociekający od "złotego laktonu". Nie chciałbym trzymać tego pod językiem i popalić gardło, język i przełyk.
Na dobrych testach GBL wykaże spożyte GHB.
Polecam więcej czytać w tym wątku wraz z rozwojem nałogu.
Ja zanim zacząłem pić GBL czytałem o nim z pół roku z wypiekami na twarzy.
Z podobnych eksperymentów polecam Ci Klonazolam, jak już chcesz szybko popłynąć na czymś mocnym.
Na długo, kminisz >?
  • 1506 / 206 / 0

Nasącz sobie kwasem solnym, też będzie zajebiście. -.-
  • 2207 / 279 / 3

04 sierpnia 2018london5 pisze:
Uświadomimy młodego. Po to jest forum.
Karton nasączony gieblem musiałby być ogromny i podejrzewam aż ociekający od "złotego laktonu". Nie chciałbym trzymać tego pod językiem i popalić gardło, język i przełyk.
Na dobrych testach GBL wykaże spożyte GHB.
Polecam więcej czytać w tym wątku wraz z rozwojem nałogu.
Ja zanim zacząłem pić GBL czytałem o nim z pół roku z wypiekami na twarzy.
Z podobnych eksperymentów polecam Ci Klonazolam, jak już chcesz szybko popłynąć na czymś mocnym.
Na długo, kminisz >?
I tym można zamknąć temat.

Lej sobie ze strzykawki do napoju jak człowiek ;-) O ile nie będziesz w jakimś barze (a w sumie tam pewnie też) nikt nie zwróci uwagi %-D
Możesz przygotować sobie za wczasu strzykawki albo eppendorfki z gieblem :-) Ja z tego drugiego korzystałem na urodzinach kumpla, ale tam każdy wiedział, co jest pięć.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata