GABA (kwas gamma-aminomasłowy)

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 854 / 235 / 0

Spoko jest ten GABA dla osób niemających poważniejszych problemów z bezsennością. Poprawia jakość snu, pomaga zasnąć. Dorzucony do pregabaliny również delikatnie wzmacnia jej działanie uspokajające. No i jest to tani specyfik, w porównaniu np. do fenibutu. Dla mnie do doraźnego stosowania - spoko.
  • 1059 / 387 / 0

@Arabella841 Arabelu, pod jaką postacią to bierzesz, tabletki, kapsułki, syrop ? gdzie to można nabyć ?

Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

...według Wolnych Konopi. Co sądzicie? Zachęcamy do uważnego przeczytania i rozważenia!

Wrocław. Apteka będzie robić leki recepturowe na bazie tzw. medycznej marihuany

We Wrocławiu działa już jedna z pierwszych w Polsce aptek, która dysponuje profesjonalną technologią przygotowywania leków recepturowych na bazie tzw. medycznej marihuany.
  • 242 / 22 / 0

12 maja 2021igla83 pisze:
@Arabella841 Arabelu, pod jaką postacią to bierzesz, tabletki, kapsułki, syrop ? gdzie to można nabyć ?
Kupisz w każdym sklepie sportowym, w necie. To są kapsułki tylko, trzeba brać 3g+ ale też nie przesadzać bo mogą nastąpić kłopoty z oddychaniem.
Ale nie oczekuj cudów, uspokaja jak nie masz dużych problemów ze snem to pomoże.
  • 854 / 235 / 0

12 maja 2021igla83 pisze:
Tabletki, w dodatku ogromne, wystarczy że wyguglasz "gaba" i coś sobie wybierzesz. Ja posiadam zwykłe z KFD, taniocha, ale sprawdzają mi się, więc nie wybrzydzam.
Tylko tak jak przedmówca napisał - to nie jest na poważne problemy :)
  • 724 / 139 / 0

Nada się to do łagodzenia zjazdów po fenibucie lub pregabalinie czy za słabe?
  • 242 / 22 / 0

13 maja 2021Fruktoza pisze:
Nada się to do łagodzenia zjazdów po fenibucie lub pregabalinie czy za słabe?
Zapomnij, mi zero dało w przypadku fenibuta ale nie wiem jak z pregabaliną. Podobno podbija działanie fenibuta, osobiście według mnie nie podbija.
  • 1695 / 425 / 0

Dostałem od sąsiada, który nie używal już, z połowe słoiczka kfd, brałem 2 tabsy (napisali żeby brać jedną ale w końcu jestem ćpunem) przed snem i czułem się wraz z moim zestawem leków lepiej ale ogólnie czuję się lepiej od jakiegoś czasu, nie wiem na ile gaba miało na to wpływ.
  • 2 / / 0

Stosuję od niedawna, żeby uregulować jakość snu. Sypiam od 6 do 10/11 godzin. Czasami 6.5 h snu regeneruje mnie lepiej niż 8/10/12.
Czasami dopiero po 11 godzinie nadaje się do życia. Totalna losowość.
Jakieś pierwsze mikroskutki zaczynam widzieć. O ile z zaśnięciem problemów nie miewam, to pobudki są piekielnie ciężkie. Widzę lekką poprawę po 2 tyg. suplementacji. Szału nie ma, ale liczę, że przy dłuższym stosowaniu efekt się wzmocni.
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata