Fu-F; Furanyl-Fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1181 / 46 / 0

A ja nigdy skręta po fufie nie miałem. Tylko doła łapałem jak przestawał działać. Ale nigdy jakoś nie chciało mi się tego w ciągu jarać.
  • 755 / 2 / 0

Za jakieś 2h stanę się szczęśliwym posiadaczem tego wynalazku w wersji szprej do nosa... Ktoś mi może powiedzieć na szybko, jak się tym posługiwać?
Tolerancję mam sporą, od dwóch lat biorę 4-6 mg bupry dziennie, okresami majkę tak w ilości 100 -150 mg, Oxy poniżej 100 mg nie robiło na mnie wrażenia...

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Filipiny: Morze wyrzuca na brzeg kokainę. W paczkach

W ciągu ostatnich kilku miesięcy morze wyrzucało na brzeg wschodnich Filipin paczki z kokainą wartą miliony dolarów - podaje BBC.
  • 808 / 98 / 0

"Na szybko" możesz się przekręcić.
Nie odpiszę ci, nie wiem, i tak już czekasz trochę to poczekasz jak ktoś wykwalifikowany ci napiszę, ALBO po prostu przejrzyj temat, powyciągaj trochę wniosków, rusz głową ALBO dołączaj do zgonów jak chcesz.
  • 755 / 2 / 0

Nie martw się, głupi nie jestem, znam swój organizm, w szczególności w kontaktach z wszelkiej maści opioidami, również fentanylem...
Póki co, psikłem dwa razy na jedną dziurę, raz na drugą i fajnie jest, ale nie jakoś za mocno... Przed kolejną aplikacją wstrzymam się kilka godzin i poczekam, może rzeczywiście mi ktoś coś więcej napisze...
  • 1765 / 217 / 0

Odradzam wszystkim fentanyl i jego pochodne. To najszybsza droga do wykończenia siebie.

Skręty po nich są koszmarnie intensywne i pojawiają się w skrajnie krótkim czasie.

Do tego jeśli przyjmujemy je dożylnie to bez wenflonu żyły będą zajechane na amen w krótkim odstępie czasu.

Po za tym zbyt krótki czas trwania highu, nieopłacalny deal
  • 5 / / 0

Nikt Ci nie powie jak masz to dawkować, bo pewnie nawet sam nie wiesz ile tam jest fufa, o ile to rzeczywiście ta pochodna. Na pewno ostrożnie z częstotliwością i przygotuj się na wymioty po całym dniu aplikowania. No i skręt na pewno przyjdzie szybciej niż się spodziewasz.
  • 2661 / 304 / 0

Kocham i nienawidzę, tak mogę opisać swoje przygody z f-fentem, powiem że ukrywałem się z tą używką i byłem w nią wjebany, prosiłem vendorów nawet żeby mi przysłali a ja zapłacę innym razem itp.

Uwielbiałem tą używkę, ale faktycznie wiele razy miałem problemy z oddechem.

W sumie dawno nie brałem f-fenta i już psychicznie jest lepiej ale uzależnia potężnie, uzależnienie psychiczne ciągnie się miesiącami, fizyczne jest mocarne ale krótkie.

Dobrze że jest nielegalne. Wygrałem dalsze życie.
  • 237 / 31 / 0

Przy iv warto wspomnieć że wjazd bywa z lekkim opóźnieniem więc warto poczekać zanim dociśniemy tłoczek.
Zresztą w sprayu do noska też ktoś pisał iż pełne działanie objawiło się po 7 min.
  • 237 / 31 / 0

Belial żyjesz?
  • 5 / / 0

Jeśli chodzi o spray to na mnie też zaczynał działać po kilku minutach, ale jak już zaczynał działać to było to mocno czuć.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata