Fu-F; Furanyl-Fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 4826 / 237 / 0

A czemu ma się nie pojawić? Ktoś na ulicy dba o zdrowie klientów?
  • 3046 / 175 / 0

Czangwej pisze:
@oxan
Po co robić coś innego? Jest to wbrew zasadom technologicznym. ANPP jest bardzo tanie i trzeba wykorzystać ten półprodukt do granic możliwości. 1 lipca b-F idzie się jebać i co bedą chcieli ludzie? Wszystko co ma w nazwie fentanyl, bo większość wiary nie wie nic na temat chemi, farmacji itp.
+1
Liczy sie $$$. Ciekawe kogo obchodza jakies cpuny, ktorych nigdy sie na oczy nie zobaczy. Liczy sie handel, zysk i obrot, a nie koncowy odbiorca i co zrobi z tym produktem.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

11-latek nie żyje, 13-latka trafiła do szpitala. "Wdychali dezodorant"

Tragedia w Jeleniej Górze (Dolnośląskie). 11-letni chłopiec nie żyje, a jego 13-letnia kuzynka trafiła do szpitala. Z ustaleń policji i prokuratury wynika, że dzieci wdychały kupiony wcześniej dezodorant.

• 713 / 3 / 0

Może da to do myślenia za parę lat i spowoduje legalizację jakiś tradycyjnych narkotyków.Ale wątpię aby ktoś wpadł na to ze delegalizacja skutkuje pojawieniem się groźniejszych substancji
  • 248 / 33 / 0

To kurestwo testowało już kilka osób. Co do aktywności są mocno podzieleni. Jedni mówią że jest mocniejsze od B-F a inni że trochę słabsze. Jedno jest pewne o 20-30 minutach u wszystkich całkowicie znikały efekty. hehehe
  • 1621 / 327 / 0

Czyli jak B-F trzymał mnie na pełnej kurwie ze 3 minuty, to to będzie trzymać 30sec? :cheesy:
  • 1359 / 44 / 0

Co za skurwysyństwo. Kiedy ludzie walczący z narkotykami zrozumieją, że delegalizacja robi więcej gówna, szkód,,degeneracji niż pożytku? Narkomani są najbardziej niezrozumianą i olaną grupą społeczeństwa. Nie żebym robił z nas jakichś męczenników, ale dobija mnie to, że zabrania mi się żyć według własnego widzimisię... Nie robiąc krzywdy innym.
  • 173 / 9 / 0

>Jego czas działania jest kilkakrotnie krótszy od pierwowzoru
to ile to będzie działać? 5 minut?
  • 248 / 33 / 0

Na niemieckich forach się tym zachwycają. Pisza, ze to najpiękniejszy opioid, ale krótko działa. Wyglada na to, że popularnością przebije B-F. Macie jakieś sprawdzone info kto ma to w Polsce?
  • 1923 / 95 / 127

Strach sie bac tego cisnienie na dopalenie po 2 minutach bedzie. Nawet free sammpla bym nie chcial.
  • 1359 / 44 / 0

@Błazen
Nie wiem czemu tak spiąłem zadek, naćpany pewnie byłem. Ale chodziło mi o to, że nikt 'na górze' nie dostrzeże, że polityka delegalizacji doprowadza do wprowadzania coraz bardziej niebezpiecznych substancji na rynek.

Sorry za offtop.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata