3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Posty: 193 Strona 20 z 20

 

Rejestracja: 2013
  • 1527 / 130 / 0


EPH to nie ta bajka w ogóle chociaż może będzie jakieś tam podobieństwo do małych dawek 3-FMC. Największe nadzieje pokładałbym w 2-FA i 3-FA tak czy siak. ;-)
Rejestracja: 2010
  • 284 / 3 / 0


3-FMC wchodzi na listę delegalizacyjną, więc jak się zakochałaś w nim, to radze zrobić zapasy na wszelki wypadek przed końcem roku ;-) bo jak kolega wyżej pisał, EPH to inna bajka, prędzej 2-FA lub 3-FA, ale pytanie jakich Ty efektów przede wszystkim oczekujesz. Sama musisz popróbować i sobie na to pytanie odpowiedzieć. Mi by było żal sprowadzać tą subtsancje z zagranicy, ale co człowiek to opinia ;-)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Druga partia medycznej marihuany trafiła do Łodzi

W łódzkiej hurtowni pojawiła się druga partia medycznych konopi. W związku z tym od tego tygodnia surowiec ma znów trafić do aptek. Zła wiadomość jest taka, cena za gram medycznej marihuany się nie zmieniła.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0


Działąniem przebijał akutalne klefedrony. Miałem z nim styczność, po spożywaniu 4-MMC/3-MMC, nie sądziłem, że pokaże pazurki :)
Pozytywnie zaskoczył na plus :finger:
Posty: 193 Strona 20 z 20
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: garbaty_aniol i 1 gość