3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Niech ktoś to zje w końcu.
  • 4843 / 235 / 0

@Pyzg, o tym samym pomyślałem i zjadłem niedawno 300mg. No, czuję że coś działa, bo 2 dni temu w nos 150 mg i prawie nic. Zrobiło się przyjemniej, ale lepiej napiszę za parę godzin.
Syberek pisze:
Kiedy ostatnio probowales różowego ?? Może się przećpałeś od tamtego czasu ??
Pewnie że się przećpałem. Niecałe 2 lata temu, są jednak dragi działające na mnie niezmiennie dobrze, co jednak sugeruje że temu brakuje mocy.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Raport: medyczna marihuana tylko w dwóch na 140 przebadanych aptek

Z badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ABR SESTA na zlecenie money.pl i Wirtualnej Polski wynika, że w polskich aptekach praktycznie nie da się dostać medycznej marihuany od ręki. Ankietę przeprowadzono w 140 placówkach.
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

To Gówno nic nie działa
Zero eufori i bardzo słaba stymulacja.
Jakieś 10 % mocy pentedronu

KASA Stracona :(
  • 4843 / 235 / 0

Podtrzymuję opinię, słabiutko poklepało, zjazdu rzecz jasna brak. Ciekawe co odczują ludziki mniej wprawione w bojach.

Z góry dziękuję za scalenie :-)
  • 1167 / 12 / 0

A tak sie cieszyl ze znowu wroci na rynek. Ale widze ze jednak niema co kasy wydawac. A śluzówkę piecze czy nie?
  • 4843 / 235 / 0

Piecze o wiele lżej niż różowy odpowiednik, ale piecze i paskudnie spływa :-)
  • 91 / 1 / 0

Próbował ktoś inaczej ten sort zapodawać? iv?
  • 15 / / 0

moje odczucie jest takie samo jak kolegów powyżej strata kasy nawet za 10zł bym tego po raz drugi nie zakupił.
Jedyne co jest w tym fajne to wygląd który przypomina stare kokolino exclusive a działanie żal...
  • 249 / 1 / 0

Dzięki szanowne ćpuny za informacje na ten temat, bo miałem to zamawiać i to od razu w większej ilości, ale po przeczytaniu kilku opinii już porzuciłem ten pomysł i chyba słusznie.
  • 308 / 4 / 0

Jestem mocno zdziwiony tyloma negatywnymi opiniami na temat tego produkt gdyż sam jeszcze za czasów legalnego 4mec kilka razy wybrałem flufedron gdyż dawał to niesamowite uczucie "jesteś bogiem możesz wszystko" jedyny minus że trochę wchodziło na serce ale w tedy nie było innego sortu niż beżowy może przy białym będzie mniej efektów ubocznych ^_^
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata