Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 38 z 40
  • 80 / 7 / 0
Czy są dostępne dane farmakologiczne, czyli zmierzone ec50 dla uwalniania kolejno DA, NA, 5-HT ? Tak się zastanawiam, czy ta fma nie jest przypadkiem releaserem 5-ht podobnie jak czwórkowy analog, aczkolwiek o wiele słabszym. Ma kilka efektów, które sugerują pewne oddziaływanie, a szkoda, bo to kompletnie przekreślałoby tą substancje jako enchancer dla pracy i nauki. Nic tak nie miesza w głowie jak serotonina....

note - scalono /Hash_Oil


Jeszcze jedno , czy silny zapach atramentu jest typowy dla tej amph ?
  • 1904 / 171 / 0
Generalnie jeśli chodzi substancje do pracy to moim zdaniem: fenidaty>2-FMA>2-FA>3-FPM
  • 1904 / 171 / 0
Dodam jeszcze że zamiast startować od ww. substancji w celu "poprawy wydajności", polecam zacząć od czegoś słabszego, wypróbować sobie np. pseudoefedrynę i zapoznać się z zagadnieniem "dopingu mózgu" w odpowiednich działach / wątkach. Inaczej, zwłaszcza jeśli mowa o początkujących, może to być przerost formy nad treścią. Później - wraz ze wzrostem wiedzy i doświadczenia można eksperymentować z mocniejszymi substacjami.
  • 80 / 7 / 0
Szczerze mówiąc, to nigdy nie rozumiałem popularności NDRI do nauki i pracy. Chyba, że do nieskomplikowanej pracy manualnej, albo typowego "sprzątania mieszkania". Przy nauce, czy choćby pracy wymagającej zdecydowanego wysiłku intelektualnego, fenidatom zdecydowanie brakuje "clear headu" charakterystycznego dla selektywnych releaserów.

W mojej opinii nawet niektóre beta-ketony ( bufedron, NEP) są lepsze w tym temacie od EPH / IPH , a nad wszystkim góruje 2-FA i 4-FMA
  • 56 / 1 / 0
sęk w tym, że po miesiącu używania amfetaminy będziesz dużo bardziej wrakiem niż po miesiącu używania fenidatów. Clearhead jest, jeśli tylko odpowiednio się wkręcisz w pracę, podrasujesz muzyką otoczenie.
  • 1 / / 0
well... gdy ktos nie rozumie dlaczego chemikalia ndri bywają tak chętnie w medycynie jak i w rc światku wykorzystywane do nauki to imo:
albo nie ma zadnych problemow z koncentracja (w co trudno uwierzyc w nitce na temat releasera monoamin) więc w malych dawkach fenidaty sa wręcz wq..jące , albo nie potrafi sam kreować przestrzeni myślowej która "wypycha" aminy katecholowe do przestrzeni synaptycznej, lub też toczy wewnętrzą grę w ciszę patrząc w strop w oczekiwaniu na akcje.
up: NO RACZEJ. fenki i buprop mozna bez cienia zartu jesc w gramach dziennie. Rekordy w planecie to po 4 do 5 czy nawet 6 g. MPH. Do znalezienia w guglach.
Generalnie fenki są dla raczej inteligentnych (względem obuwia) i takim zwiekszaja efektywnosc operacyjną najbardziej. W momencie stymulacji przez blokade transporterów bardziej przepustowe drogi neurytowe będą wiodly prym w przekaznictwie impulsów.
2fma na zmiane z fenidami xtyg/xtyg ino nie codziennie, mozna sobie poprawic opinie w robocie czy poszerzyc zakres wiedzy.
  • 702 / 22 / 0
Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
  • 544 / 48 / 0
SIN opublikował wyniki analizy domyślnego 2fma, wyszło mdphp. Wstydź sie vendorze!
Predzej martwy niz slaby
  • 8046 / 1455 / 2
18 sierpnia 2018Pawel_31 pisze:
Dziwna substancja zamiast pobudzenia,dała mi senność,spokój,relaks,koncentracje .
Stan jak po dużej ilości benzo i niewielką ilością fenidatu
Zryta dopamina.
  • 80 / 7 / 0
odnośnie sprawy z mdphp
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 38 z 40
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.