Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 8046 / 1455 / 2
3-F-2'-Oxo-PCE
c6dc31f4fb.jpg.500x500.jpg
Nie mam iupaca ale wszyscy wiedzą jaką to modyfikacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3247 / 622 / 9
Spoko, tylko, że fluor masz jak w kecie chlor. A nie jak 3-Meo w MXE. Ciekawe to może być. Jadłbym. Jest już gdzieś? PW
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1698 / 284 / 0
Fluorowe arylki, to musi być zajebiste %-D
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3247 / 622 / 9
2-FDCK ssie pałe akurat. Ale to może być jakieś turbo dyso. Jakby połączyć 2-oxo-pce z side kickem od tej strony co ketamina ale fluorem.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2910 / 772 / 5
Wątpię żeby to było na rynku. Jest tu i tam z dodatkiem 8% "stimulant" czyli chuj wie co to jest. Stawiam na zwykłe 2fdck z dosypem mdphp albo innego gówna. Ja się w każdym razie nie tykam.
@Zgienty
Źródła to nie tutaj z tego co się orientuję.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 14 / 9 / 0
O FXE się w tym temacie rozchodzi? Jeżeli tak to mam za sobą wspaniałe doświadczenie, jedna z najlepszych substancji z tej grupy na rynku, o ile nie najlepsza.
Podane donosowo w ilości 100mg wywołało fantastyczne efekty, mocno psychodeliczna dysocjacja przejęła kontrolę nad rzeczywistością, ściany przeistaczały się w miasta, okna magicznego autobusu, burty statku. Jednocześnie miałem świadomość niesamowitości dziejących się wydarzeń, nie występowało standardowe dla dysocjantów ogłupienie, nie miałem problemów z pamięcią czy wysławianiem się.
Całość została zużyta w jeden wieczór przeze mnie oraz małżonkę.
Miałem obecnie kilka tygodni przerwy od dysocjantów, chociaż w przeszłości nie wpływało to zbytnio na tolerancję, która ostatnio oscylowała w granicach 100mg ketaminy intramuscular = a bit above threshold.

Jest na pewno mocniejsze niż ketamina czy 2FDCK, trwa około dwóch godzin, gdzie pierwsza godzina to bardzo mocne działanie - nie wyolbrzymiam, pierwsza dawka zamiotła mną podłogę - a następna to przyjemny stan odprężenia i ogólnej akceptacji rzeczywistości.

Podczas trwania testów paliłem marihuanę, candy kush strain, co prawdopodobnie miało wpływ na całość.
Z przyjemnością kiedyś to powtórzę jednak najprawdopodobniej poczekam na, mam nadzieję, obniżenie ceny u sprzedawców, zwłaszcza że dawkowanie jest dosyć wysokie i krótko działa.
  • 27 / 6 / 0
Ciekawe narzędzie, stestowałem 250mg w przeciągu kilku godzin i ledwo mnie ruszyło (nie sugerować się tym mam mega tolerancje i do tego benzo działało w tle. Trochę podkręciło kolorki, i mentalnie mnie wyprostowało do rzucania nałogów. Ale faza jakaś inna niż wszystkie co miałem, w przez 2 godziny byłem tak trzeźwy i elokwentny jak nigdy. Czuć dysjo otoczkę jednak tak nie ogłupia jak typowe dysjo. Ciekawe, trzeba to bardziej zbadać w planach mam zamówienie grama. Antydepresyjnie działa napewno i przeciwnałogowo, introspekcja - ogólnie ciekawe rzeczy się dzieją mentalnie a wizualnie przez moją tolerkę to już dawno mogę zapomnieć o jakichkolwiek hole'ach chyba że przy końskich dawkach albo z mahometem ale to się mija z celem. Ale podoba mi się profil działania samej substancji. Na pewno jeszcze stestuję.
  • 2910 / 772 / 5
Fajnie czesze, o wiele lepiej i mocniej niż 2fdck, cena ta sama.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 54 / 11 / 0
Do czego byś to przyrównał z dyso? Na reddicie piszą, że to takie 2f-dck z nutką (D)MXE
  • 53 / 4 / 0
Czekam na paczkę z 1g i nie moge sie doczekać. Nakręciłem się na to jak ruski zegarek. Po testach z pewnoscią zdam obszerna recenzję. Na necie piszą że to o wiele lepsze jako zamiennik MXE (w porównaniu do MXPr i MXiPr)
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.