Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
  • 1676 / 106 / 0
Kolejna substancja na ktora natknalem sie tropiac substancje do detoksu.

Chemical Name: 4-Amino-3-(4-fluorophenyl)butanoic acid hydrochloride
CAS Number: 52237-19-1
Purity: ≥98%
Form: White or off-white powder
Molecular Weight: 233.66 g/mol
Melting Point: Unknown
Molecular Formula: C10FH12NO2 •HCl
Synonyms: Fluorophenibut HCL, F-Phenibut, Fluoribut, Fenibut


F-Phenibut (Fluorophenibut) is a several-fold more potent derivative of the nootropic and anxiolytic GABA derivative, Phenibut.

'Preliminary (unpublished) research tentatively suggests that F-Phenibut (Fluorophenibut) has a behavioral potency of approximately five to tenfold higher than Phenibut in vivo, with approximately sixfold higher affinity as a GABAB agonist than Phenibut5, but may also retain comparable affinity and inhibitory efficacy at α2δ subunit-containing voltage-gated calcium channels, making F-Phenibut unique as an evenly balanced ligand for these two binding sites. As an intermediary between Phenibut and baclofen, these findings hint at the potential promise that this p-fluoro relative of Phenibut might retain the broader nootropic, anxiolytic, and mood elevating characteristics of Phenibut, while simultaneously partially sharing the relatively reduced tolerance inducing properties of its p-chloro relative baclofen.'

https://www.ukchemicalresearch.org/Thre ... F-Phenibut

Drugs forum:
https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=284194
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1070 / 135 / 0
Juz był wspominany w wątku o phenibucie. Jego mocniejszy brat. Chętnie bym spróbował gdyby dało sie to gdzies kupic w PL.
  • 1676 / 106 / 0
Poza Pl da sie.
Ja o niego pytalem.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2278 / 276 / 3
Wygląda po prostu jak fluorowy analog baklofenu. Biorąc pod uwagę jego strukturę chemiczną i fakt, że zawiera mały atom fluoru o dużej gęstości elektronowej, co spotęgowane jest dodatkowo przecież alkilopodstawieniem w pozycji para i ujemnym efekcie indukcyjnym (a dodatnim mezomerycznym, przy okazji), to zapewne lipofilność jest bardzo duża i obstawiam też silne, ale krótsze działanie. Zależy jeszcze jak z metabolizmem. Pewnie oprócz transferazy aminowej i utleniania nie ma tam nic spektakularnego. Atom fluoru jest nie do oderwania. Podobnie pierścień aromatyczny. Ogólnie może być ciekawie. :)
Pewnie rozwala GABA-b na kawałki.
Fenetylamina@tutanota.com
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
  • 1676 / 106 / 0
Fenetylamina pisze:

Pewnie rozwala GABA-b na kawałki.
http://www.longecity.org/forum/topic/91 ... hould-know

Agonistic Strength at Orthostatic Binding Sites on metabotropic GABA -B Receptors :

Baclofen (w 166.04)
Fluorophenibut (w161.12)
Phenibut (w 82.11)

A2o-Subunit-Containing Voltage-Gated Ca+ Channel Affinity :

Phenibut ( Ki: 18.03 nm )
Baclofen (Ki: 1496.28 nm)
Fluorophenibut (Ki: 2351.98)

TAAR1 (Trace Amine-Associated Receptor 1) Receptor Affinity :

Phenibut (Kd: 62.13 nm)
Fluorophenibut (Kd: 09.92 nm)
Baclofen (Kd: 01.02 nm)

Ionotropic GABA -A Receptor Binding Affinity :

Fluorophenibut (Ki: 93.72 nm)
Phenibut (Ki: 621.19 nm)
Baclofen (Ki: 1671.28 nm)

Juz CI mowilem, ze jesli cos trafia na rynek to jest to przebadane lepiej niz poprzednicy.
NIekoniecznie skutki dlugiego zazywania, ale info chyba konkretne.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2278 / 276 / 3
Info o potencjalnym powinowactwie hipotetycznej cząsteczki do poszczególnych receptorów mogę zasymulować w komputerze. Niemniej, jest to konkretne info. Fakt. :)
Widzę, że mamy do czynienia z agonistą obydwu klas GABA. I to w dosyć dużym stopniu. Osobiście albo bałbym się tego związku, albo widział duży potencjał w wychodzeniu z uzależnienia od agonistów GABA-b i GABA-a jednocześnie (no, elo), ale mimo to uważam, że są lepsze metody i bardziej sprawdzone.
Fenetylamina@tutanota.com
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
  • 1676 / 106 / 0
Mowisz o tym linku ?
http://oraclelaboratoryinstitute.webs.c ... REVIEW.pdf
Fenylek to wrucasj na kompa i daj co twoj pokaze ?:)
Jak pisalem w weekend bede bardziej dostepny moge pokopac.
jak cos zrodlem sluze na pw lub w dziale sprzedawcy.
Chetnie cos bym ogarnal z tej firmy bo maja tez difluoroadrafinil ktory daje perspektywe KOSY :)
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 137 / 29 / 0
Miałem przyjemność spróbować F-phenibut i z chęcią podzielę się moimi wrażeniami.

Substancja jest kilkukrotnie mocniejsza. 150mg działa na mnie jak 1g phenibutu. Czas działania to około 6-7 wyczuwalnego działania, a potem kilka godzin dobrego nastroju. Duży plusem jest to, że substancja ładuje się około godziny, a nie trzy jak w przypadku phenibutu.

Dla dobra nauki i ludzkości poświęciłem się i spróbowałem kreskę 150mg sniffem. Nie jest to zbyt przyjemna metoda przyjmowania silniej żrącej substancji, ale za to jest bardzo skuteczna. Pierwsze efekty czuć praktycznie od razu, a resztę czuć szybciej niż przy oralu. Nie polecam jednak tej metody ze względu na to, że wasz nos może przestać was kochać i będziecie musieli spać na kanapie przez kilka dni. Do okazjonalnego brania sniff jest warty rozważenia, ale do ciągów odradzam.

To jak to w końcu jest z tym f-phenibutem? Czy uzależnia szybciej niż tradycyjny phenibut?

Odpowiem tak: To zależy. Jeśli nie będziecie dorzucać w ciągu dnia i zachowywać odpowiedni odstępy między dawkami to f-phenibut wolniej uzależnia. Jest mocniejszy, ale okres półtrwania ma dużo krótszy. Phenibut potrafi działać i po 16h, a pierwszy objawy odstawienne czuć często dopiero po 24-36h. F-phenibut ma o połowę krótszy czas działania. Co jest zaletą, a zarazem przekleństwem. Pojawia się przy nim większa chęć na dorzutkę a co za tym idzie szybsze uzależnienie. Teoretycznie ze względu na krótszy czas działania powinniśmy szybciej dojść do siebie po ciągu, ale osobiście tego nie sprawdzałem i chyba nie mam zamiaru.

Acha. I jeszcze jedno f-phenibut wywołuje u mnie dużo większą sedacje i brak w nim pobudzenia jakie czuć przy klasyku. Może to być zaleta jak i wada. Zależy kto co lubi. Dla kogoś kto zjadł tyle phenibutu, że praktycznie mało co już czuje może to być jedyna okazja by poczuć się ponownie jak przy pierwszych dawkach.

W ostatecznych rozrachunku wszystko zależy od samokontroli i rozwagi. W przypadku phenibutu można sobie pozwolić na dużo większą dowolność co do dawkowania. Przy Fluorofenibutcie kilkadziesiąt mg w tą czy w tamtą stronę może zrobić kolosalną różnicę.

Gdybyście mieli jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Uwaga! Użytkownik Cry666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1070 / 135 / 0
@up też od jakiegoś czasu testuje f-phenibut bo zakupiłem 5g, ale jednak tak jak piszesz brak tego pobudzenia. Nie ma tej euforii. Ogólnie to ja kiedyś byłem na prawie rocznym ciągu na phenibucie, więc nie jestem może zbyt obiektwyny;p Musiałbym spróbować większe dawki.
  • 137 / 29 / 0
W ogóle zauważyłem, że nawet kilka dni brania fluorofenibut pod rząd nie wywołuje takich objawów odstawiennych jak jeden dzień phenibut. Oczywiście w rozsądnych dawkach (200mg F-Phenibut/1,5g phenibutu).

Zastanawiam się czy może to być związane z tym, że f-phenibut nie oddziałuje tak mocno na kanały wapniowe. Ciekawe czy jest tu jakiś specjalista który mógłby się wypowiedzieć na ten temat?
Uwaga! Użytkownik Cry666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.

[img]
W Sejmie dyskutowano o depenalizacji marihuany. Co wynika z najnowszego raportu?

W Sejmie odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany. Podczas spotkania zaprezentowano raport „Między potrzebą a kontrolą” dotyczący aktywnych użytkowników marihuany w Polsce. Temat wywołał sporo emocji.

[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.