Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

file.png

Flualprazolam.

IUPAC: 8-chloro-6-(2-fluorophenyl)-1-methyl-4H-benzo[f][1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]diazepine

Chemical Formula: C17H12ClFN4

Molecular Weight: 326.77

Substancja dostępna na PL rynku w postaci blotterów u jednego vendora. Jak ktoś zbada to wpisujcie swoje odczucia.

Dodano wzór strukturalny. | STR88
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 174 / 9 / 0

[cut]
Tutaj masz wzór. Próbował tego ktoś?

Wycięto wzór, dodano do pierwszego posta. | STR88

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kartel narkotykowy pod nasłuchem. FBI naciska na instalacje tylnych drzwi w telefonach BlackBerry

FBI chciało umieszczać tzw. tylne drzwi w szyfrowanych telefonach marki BlackBerry, które według serwisu Motherboard wykorzystywała siatka przestępcza Sinaola. Działalność tej grupy łączy się m.in. z wyciekami wrażliwych danych organów ścigania z Kanady.
  • 5388 / 752 / 0

• 482 / 15 / 0

czekam z chujem w łapie na opinie i niższą cene niż 8zl za blotterek, zapowiada sie niezle :)
  • 321 / 3 / 0

Do dyskusji na temat źródeł substancji służy dział Sprzedawcy+. - polymerase,wrzucone 1/2 blottera czyli 1mg, działanie uspokajające, prospołeczne i aktywizujące . dzisiaj jakoś do południa dalej czułem działanie tego benzo :D Widzę w nim duży potencjał :)

Polecam ;-)

Po kolejnych testach napiszę coś więcej.

edycja - polymerase
  • 1428 / 66 / 0

trzeba mieć najebane zeby kupować blottery z benzo za 8pln.
Ew. jakaś grubo podbramkowa sytuacja typu odstawka czegoś itp.
  • 524 / 27 / 2

To może być fajna zabawka, taka długo działająca alpra... Ja chciałbym to w prochu i do glikolu o ile się rozpuszcza, bo nie lubie rozpuszczać w spirycie. A już sie przejechałem tak na klonazolamie którego cudem w glikolu rozpuściłem.
  • 2027 / 120 / 0

to jest dwa razy mocniejszy od alpry, tj. dawkowanie 0,5mg flu = 1 mg alpry? jaki ekwiwalent jest do alprazolamu?
  • 524 / 27 / 2

raczej nie sugerowałbym się dawkowaniem co długością działania. Przekleństwem alpry jest krótkość działania, a nie jej dawkowanie. W poście wyżej mówione było, że efekty były odczuwane na następny dzień. Na mnie alpra nie działała, ale spróbuję tego, może to podziała.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

A są jakieś badania? Wiadome jaki jest t1/2 tego benzo? Jakby to była alpra o długości działania klona to byłby to hit a temat już trochę wisi, blottery dostępne i cisza. Zaledwie jedna opinia. Jak mi się skończą benzo to może stestuje ale to najbliżej za miesiąc. O ile będzie dostępne i mogło by potanieć.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata