Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 208 • Strona 18 z 21
  • 2466 / 11 / 0
Czy dla usera wpierdalającego DXM bodyload po DOx lub subtancji z grupy 2C jest bardziej uciążliwy ??
Ćpający kaszlodyn ponad dacz dachami
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
  • 34 / / 0
Jednak z tym DOC'em to dobre bambuko było. Rozpuszczalność w temp powyżej 45st. przy próbach zarówno na sól jaki i fribejsa nie dawały nawet choć troche zbliżonej rozpuszczalności do oryginału... Potwierdziło to 12mg, które zaoowocowało jedynie zwiększeniem masy ciała szczura o 12mg :) Cóż... ciekaw jestem ile osob naciało sie na zamkniecie hcl'a
Wszystkie uzależnienia oddalają nas od sukcesu.
  • 3870 / 198 / 13
za hcl'em stał niejaki "klejofas", może coś powie na to ;>
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 473 / 1 / 0
Mógłby mi ktoś pokrótce nakreślić jak w sferze psychicznej różnią się od siebie DOM i DOB? Z tego co czytałem to DOM pod tym względem przypomina działaniem sld i ogólnie intesywniej działa w departamencie mentalnym, w odróżnieniu od DOBa który jest stosunkowo trzeźwą substancja (cyniczna trzeźwość jak po docu?)

Jak wizualnie? Po docu mam tylko mozaikę jeśli chodzi o OEVy, przy rozsądnych dawkach ofc.

Nie wiem w sumie na co się zdecydować, skłaniam się raczej ku DOBowi, bo chyba DOM robi duże kiełbie we łbie. %-D
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2013 przez novumdragum, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 3129 / 18 / 0
DOB to pierdoła, DOM to psychodelik z prawdziwego zdarzenia. Coś, czego nie spotka się wśród innych substancji z rodziny DOx. Jeśli możesz wybierać, wybierz DOM, trip na pewno zostanie w pamięci jako coś wielkiego :D
High, how are you?
  • 1877 / 19 / 0
DOB jesli Ci zalezy na grubych wizualach a w miarę lajtowszym działaniem na psychikę . DOM jeśli lubisz hardcore :D
  • 473 / 1 / 0
Dzięki Panowie, czyli DOB to taka popierdółka jeśli chodzi o doznania mentalne. Chociaż w temacie o tymże, jakieś tam stare Alexy Greye zdawały się przeczyć tej teorii. %-D

A DOM nie ma potencjału badtripogennego, i nie jest z definicji bardzo mroczny? :D Nie żebym się bał BT, swojego BT życia na 25B rok temu przeżyłem i od tamtego momentu poukładałem sobie w głowie, no ale.

Chyba jednak wezmę DOMy :D
  • 2775 / 29 / 0
opetany pisze:
DOM nie ma potencjału badtripogennego, i nie jest z definicji bardzo mroczny?
DOM to czysta psychodela
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 473 / 1 / 0
Dzięki, BS, w sumie to z tego co czytam to DOM urósł trochę do rangi takiej sajkodelicznej legendy, prawie jak kwas, zacieram już rączki. :diabolic: Tylko teraz nad S&S zostaje mi pomyśleć.
  • 1877 / 19 / 0
opetany DOB to nie jest popierdołka to 2 najmocniejszy imho DOx :) Ale po prostu DOM jest dużo bardziej psychodeliczny hehe . A i jak będziesz bawić sę tą substancja to nie oceniaj jej po 1 razie gdyby coś poszło nie tak , ostatnio sie zdziwilem jak 10 mg zrobiło mnie średnio-słabo gdzie pare lat temu przy 12 mg po 2 h miałem już po prostu dość :retarded:
ODPOWIEDZ
Posty: 208 • Strona 18 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.