3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1864 / 51 / 80

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Inne nazwy:
3-FluoroEtAmfetamina
1-(3-fluorofenyl)-2-etylaminopropan

Info z angielskiej wikipedii:
3-Fluoroethamphetamine (3-FEA) is a stimulant drug which acts as a releaser of the monoamine neurotransmitters noradrenaline, dopamine and serotonin.

Compared to the unsubstituted ethylamphetamine, 3-fluoroethamphetamine is a weaker releaser of noradrenaline, but a stronger releaser of both dopamine and serotonin, and produced the strongest reinforcing effects in animal studies out of a range of 3-substituted ethamphetamine derivatives tested, despite not being the most potent dopamine releaser.

Pojawiło sie u pewnego chińskiego vendora, czego można sie po tym spodziewać? Po tym linku można wnioskować że to będzie po prostu słabsza wersja 3-FA?

Wyczyszczono: 7.03.2017
| 13 |
  • 333 / / 0

No stary... Zazwyczaj im dłuższy łańcuch zdobi aminę, tym słabszy efekt. Podejrzewam, że będzie to działać jak SSRI przy 1-szej dawce...

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Szwedzkie gangi ukrywają narkotyki wśród bawiących się dzieci

Ukrywają je w skrytkach na przystankach autobusowych, na sklepowych półkach lub w publicznych bibliotekach. Teraz przyszedł czas na przedszkola.
  • 1638 / 161 / 0

Ja to jadłem i mimo dawek rzędu 4-FMA działa całkiem miło. Działanie jest bardzo zależne od dawek. Przy niskich mamy stymulację jak po 3-FA, a zwiększając dwu lub trzykrotnie dawkę związek idzie w stronę 4-FMA, pełno dopaminowych ciarek, słowotok, zbalansowana stymulacja fizyczna i psychiczna - 100mg do roboty, 200-300mg do klubu jako substytut 3-FA. Działanie utrzymuje się z godzinkę dłużej niż 2-FA i 3-FA.

Polecam komuś kto nie lubi zbyt dużo noradrenaliny w swoim haju, no i fajnie się po tym rucha. %-D

Schodzi bardzo płynnie i właściwie będąc lekko pod wpływem po 7-8h można już spać, zwały brak. Podejrzewam, że metabolizuje się w jakimś stopniu do 3-FA z racji tego, że amfetaminy podlegają łatwej N-deetylacji. Wikipedia też dużo dobrego o tym mówi.
3-Fluoroethamphetamine (3-FEA) is a stimulant drug of the amphetamine class which acts as a releasing agent of the monoamine neurotransmitters norepinephrine, dopamine and serotonin.
Compared to the unsubstituted ethylamphetamine, 3-fluoroethamphetamine is a weaker releaser of noradrenaline, but a stronger releaser of both dopamine and serotonin, and produced the strongest reinforcing effects in animal studies out of a range of 3-substituted ethamphetamine derivatives tested, despite not being the most potent dopamine releaser.
  • 482 / 15 / 0

tak jeszcze zapytam, jak wygląda dawkowanie dla osoby bez tolerki i jaka roa najlepiej
inb4 wal w iv
  • 1638 / 161 / 0

podane dawkowanie tyczy się sortu w żółtych kamieniokryształach o czystości 50-60% oraz dodać dawkowanie dla białych grud/pudru(czystość 85%+):

Dawkowanie na faceta 175cm, 75kg, 25 lat bez kontaktu z dragami:

Lekko: 50mg
Średnio: 50mg-80mg
Mocno: 80mg-160mg
Rekreacyjnie: 160mg+

Dawkowanie na faceta 175cm, 75kg, 25 lat z roczną przygodą ketonową(weekendową[1-2 tygodniowo]):

Lekko: 70mg-100mg
Średnio: 100mg-150mg
Mocno 150mg-200mg
Rekreacyjnie: 200mg+

oral ma wysoką biodostępność, natomiast sniff jest tak żrący, że pierwszej kolejności właściwie reaguje ze śluzówką zamiast się wchłaniać i stąd słabe działanie sniffem.

Tyczy się to podania oralnego. Nie znam się na sniffach.

Dla fanów wyłącznie amfetamin, może nawet wyżej niż dla ketoniarza.

Czas działania to 4h peaku, całość to 10h.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

artur019 pisze:
Oho, właśnie jak chciałem kupić to dostałem info, że ktoś wykupił całe dwa kilo za jednym zamówieniem. Teraz czekają na syntezę 10kg.

Chyba będzie ogień. %-D

A jak się okaże, że da radę się to vaporyzować... Chrystusiku.
Zależy.
Jesli faktycznie ma to być cos w stylu 4fma to furory nie bedzie. Po co zmieniac jak na rynku 4fma jest i to dobrej jakosci?
  • 355 / 3 / 0

Bardziej czuć dopamine czy serotonine?
  • 276 / 11 / 0

randomuser118 pisze:
artur019 pisze:
Oho, właśnie jak chciałem kupić to dostałem info, że ktoś wykupił całe dwa kilo za jednym zamówieniem. Teraz czekają na syntezę 10kg.

Chyba będzie ogień. %-D

A jak się okaże, że da radę się to vaporyzować... Chrystusiku.
Zależy.
Jesli faktycznie ma to być cos w stylu 4fma to furory nie bedzie. Po co zmieniac jak na rynku 4fma jest i to dobrej jakosci?
Po co zmieniać? Bo nie ma nic gorszego niż monotonia w braniu dragow, a ten rynek w Polsce jest mało zróżnicowany obecnie. To tak jak mowic: po co sprzedawać lsd i tryptaminy, skoro sa grzyby i to dobrej jakości.

Moje pytanie brzmi jak to wypada w porównaniu do dawnego i obecnego 3fa?
  • 133 / 6 / 0

Jak myślicie jakie ROA? mam dostać sampla
Compared to the unsubstituted ethylamphetamine, 3-fluoroethamphetamine is a weaker releaser of noradrenaline, but a stronger releaser of both dopamine and serotonin, and produced the strongest reinforcing effects in animal studies out of a range of 3-substituted ethamphetamine derivatives tested, despite not being the most potent dopamine releaser
może być hit tak wyczuwam
  • 3185 / 263 / 0

wlasnie, ciekawe jakto ma sie do 3fa w ktorej tej serotoniny troche bylo, ale jednak za malo imo, wiec wolalem 2fa(wolne) . Czekamy na testy bo vendor mysle ze w tym pzypadku by kota w worku nie zamawial.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata