Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 435 • Strona 42 z 44
  • 657 / 92 / 0
[mention]BlackHoodie[/mention] mi się nic nie działo, ale nie szarżowałem z fenidatem, libido mi troche podbiło, to na pewno
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 492 / 23 / 0
To nie temat od mixow. Lecz z iph zajebiście działa.
Ja od siebie dodam, że ostatnio to po zjedzeniu samego 3fea chciało mi się spać. Lecz po wypiciu dwóch red bull'i fajnie działało. Tak jak powinno. Gadka się kleiła z płcią przeciwna. Zero otumanienia jak po ketonach. Ciekawe jak jej siostra z 4 na przodzie będzie działała...
rchiro the best
  • 706 / 23 / 0
Czy niskie dawki dadzą radę na długi wypad rowerowy w góry?
  • 173 / 13 / 0
@up
Niskie dawki chuja dają wg mnie, będziesz jeździł jakiś podkurwiony, trochę fajnie/trochę nie, nie wiem jak to inaczej nazwać. Do tej substancji tylko z wagą i bardziej na kanapę :P
  • 37 / 8 / 0
3 FEA ogólnie wymiata, w porównaniu do cmceków w róznych kombinacjach bije je na łeb, ale wiadomo co kto woli, nie jeden woli zostać wystrzelony na orbite, a potem się męczyć na pustej stymulacji. Wg mnie nie tylko na kanape, ale również do klubu się nada czy nawet na rodzinną posiadówkę( w mniejszych ilościach). Tylko szkoda że nigdzie już tego tego znaleźć nie można. Zatem pozostanie tylko wspomnieniem [*] . Szkoda.
  • 2899 / 597 / 10
Re: 3-FEA
Nieprzeczytany post autor: STR88 »
Ostatni raz brałem 3-FEA ponad rok temu, wapo. Dzisiaj włączyłem sobie ten utwór pod wpływem GBLhttps://youtu.be/LHV9lCM84-M, oczywiście nie obeszło się bez złapania lekkiego ciśnienia na 3-FEA... Nawet się trochę poczułem jak wtedy, gdy w kompletnie zwierzęcym stanie leżałem w łóżku wystrzelony w kosmos... W delikatnym stopniu wróciło trochę emocji z tamtych czasów.

Może jeszcze kiedyś wrócę do tej substancji :rolleyes:
Wsypywanie prochu do żarówki, podgrzewanie jej, 3-FEA pięknie rozpuszczające się do kropli, coraz więcej dymu w żarówce i mocny buch fluorowej pary... Ach, kurwa :heart:
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 384 / 42 / 0
Re: 3-FEA
Nieprzeczytany post autor: MaSaLa »
Nie wiem czemu tak niektórzy narzekają :)
Znany V ma w ofercie ładne, żółte kwadraciki, w których siedzi mix 2 i 3 FEA chyba w stosunku 30:70mg.
Ja tam sobie te cukieraski czasami zajadam i nie dotknęły mnie ani krzywe fazy ani jakieś większe uboki. Suchość w japie to jedyny problem :/
Zgadzam się z tymi, którzy piszą że jest to dobra alternatywa dla klefedronu.
O wiele lepsze działanie jak dla mnie.
nie wierzcie w farmazony...
i dzieciakom piszącym "XD" w co drugim zdaniu... :kotz:
  • 4479 / 716 / 0
Trudno się nie zgodzić miałem kiedyś 1g tego 150mg to był zajebisty trip kanapowy z muzyką euforia i z 2h peaku dziwne że takie małe zainteresowanie ludzie wolą chlory zrec...
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 16 / 1 / 0
Re: 3-FEA
Nieprzeczytany post autor: MagneB6 »
Podobno już nielegalne w PL
od 17 sierpnia 2018 roku dodany do rejestru

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 181591.pdf


Nawet nie jest dostępne do kupienia u vendoróww PL. U Pana na P., który ma pixy z 2-fea, to trza zamawiać z Holandii ich :wall:
  • 2899 / 597 / 10
Re: 3-FEA
Nieprzeczytany post autor: STR88 »
Wszystkie amfetaminy są teraz nielegalne.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
ODPOWIEDZ
Posty: 435 • Strona 42 z 44
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.