3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 24 / / 0

Myślicie wrzucenie do jednej kapsuły 100mg 3-FEA i 7,5mg miprocyny w celu dodania agonizmu 5HT2a to dobry pomysł pod względem synergii i warunków którymi będzie impreza w klubie? Dodam że samo 3-fea podane per oral w tej dawce działa na mnie dosyć znacznie empatogennie i przyjemnie, po peaku występuje lekkie wyostrzenie barw i wygładzenie krawędzi oraz bardziej wyczuwalna stymulacja. Pomysł warty testu? Wniesie to coś, czy może bardziej popsuje ten socjalno-empatyczny headspace? Nie pogardzę dodatkowym wzmocnieniem efektów audio-wizualnych, lecz pragnę utrzymać się daleko od psychodelicznego nieogaru w takich okolicznościach.
  • 477 / 15 / 0

nie wiem ale lepiej np. wciagnij 10mg 4-ho-mipta w nos, oral 7,5mg raczej nie poczujesz

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Coraz więcej narkotyków napływa do Holandii. W 2018 - rekordowa ilość kokainy

W ubiegłym roku policja przechwyciła ponad 73 000 kg kokainy napływającej do Holandii i Belgii. To znacznie więcej niż w 2017 roku, kiedy zatrzymano łącznie 54 000 kg tego narkotyku.
  • 139 / 7 / 0

4-HO-MiPT w klamę raczej nie działa. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia - wprawdzie testowane na tolerce, ale dawkowanie srogie.

Natomiast 7,5mg oralnie poczujesz na pewno, skoro 10mg już robi swoje.

Edit:
Poza tym pytaj/czytaj raczej TUTAJ albo TUTAJ
  • 5 / / 0

siema, ktos probowal to brac na pregabalinie? bo wydaje mi sie ze pregabalina blokuje dzialanie 3-FEA, przy wyzszych dawkach calkowicie, 0 efektu.
  • 163 / 5 / 0

^ nie blokuje prega na pewno, a wrecz poprawia bombkę uzupełnijąc ją o komponent powiązany z gabaB
  • 5 / / 0

^pfff no to nie wiem czemu 2x nic a za trzecim bam, w ryj jak z mlotka jeblo. tolerka na bank nie, bylem pewien ze to pregabalina.
  • 2961 / 72 / 0

03 marca 2018FarmieGolda pisze:
Rzecz druga, substancja jest albo neurotoksyczna bardzo albo nie wiem, bo jeden wieczór skończył się na widzeniu twarzy w cieniach i halucynacjach w tle. Odradzam.
A skąd Ci przyszło do głowy, że halucynacje to symptom neurotoksyczności?
  • 185 / 28 / 0

Bo z reguły pojawiają się u osób z uszkodzeniami mózgu?
Wszystkie bardziej neurotoksyczne stymulanty wywołują u ludzi halucynacje, poza tym nadaktywność któryś receptów dopaminowych i serotoninowych nie brzmi zdrowo.
Ja wiem, że indukowana schizofrenia psychodelikami nie uszkadza mózgu tylko tworzy jakieś tymczasowe nowe połączenia między neuronami itd. ale tak brzmi to dla mnie, poza tym jak ktoś ma halucynacje to zdrowym jego ukł. nerwowego nazwać się nie da.

Ale to tylko gadanie bez żadnych źródeł, badań ani dowodów, więc na pewno nie mam racji.

A poza tym to np. MDMA jest stymulantem i psychodelikiem jednocześnie i ostatnie badania pokazywały, że jest w cholerę neurotoksyczne, hm. a inne, że to najmniej szkodliwa używka blablabla.
Po prostu nie walić czegoś co źle działa i daje znaki, że coś jest nie tak. Prosta logika czuje się po czymś źle i struty następne dni to coś jest z tym nie tak.
  • 2137 / 267 / 3

3-FEA wypierdala dopamine i serotonine, chociaż czuje się głównie sero, o ile dobrze pamiętam

Teraz pomyślmy skąd te omamy...
  • 238 / 4 / 0

Zjadłem wczoraj 50 mg snifem, 100 mg oral do tego 30-50 mg tadafinilu i z pół litra wódki wypiłem. Jest 23 następnego dnia i mam tak przeokropnego kaca/zjazd ze juz dawno tak nie miałem. Sort bezpieczny sprzed 6 mc. To wina mixu, samej substancji ?
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata