3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 444 Strona 41 z 45
Rejestracja: 2010
  • 24 / / 0


Myślicie wrzucenie do jednej kapsuły 100mg 3-FEA i 7,5mg miprocyny w celu dodania agonizmu 5HT2a to dobry pomysł pod względem synergii i warunków którymi będzie impreza w klubie? Dodam że samo 3-fea podane per oral w tej dawce działa na mnie dosyć znacznie empatogennie i przyjemnie, po peaku występuje lekkie wyostrzenie barw i wygładzenie krawędzi oraz bardziej wyczuwalna stymulacja. Pomysł warty testu? Wniesie to coś, czy może bardziej popsuje ten socjalno-empatyczny headspace? Nie pogardzę dodatkowym wzmocnieniem efektów audio-wizualnych, lecz pragnę utrzymać się daleko od psychodelicznego nieogaru w takich okolicznościach.
Rejestracja: 2016
  • 482 / 15 / 0


nie wiem ale lepiej np. wciagnij 10mg 4-ho-mipta w nos, oral 7,5mg raczej nie poczujesz

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Johnson i kokaina? Faworyt na premiera nie chciał o tym mówić

Boris Johnson, faworyt na stanowisko premiera Wielkiej Brytanii, podczas dzisiejszego spotkania w Royal Academy of Engineering w Londynie unikał odpowiedzi na pytanie o jego doświadczenia z narkotykami - podaje 'The Irish Times'.
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


4-HO-MiPT w klamę raczej nie działa. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia - wprawdzie testowane na tolerce, ale dawkowanie srogie.

Natomiast 7,5mg oralnie poczujesz na pewno, skoro 10mg już robi swoje.

Edit:
Poza tym pytaj/czytaj raczej TUTAJ albo TUTAJ
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


siema, ktos probowal to brac na pregabalinie? bo wydaje mi sie ze pregabalina blokuje dzialanie 3-FEA, przy wyzszych dawkach calkowicie, 0 efektu.
Rejestracja: 2006
  • 163 / 5 / 0


^ nie blokuje prega na pewno, a wrecz poprawia bombkę uzupełnijąc ją o komponent powiązany z gabaB
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


^pfff no to nie wiem czemu 2x nic a za trzecim bam, w ryj jak z mlotka jeblo. tolerka na bank nie, bylem pewien ze to pregabalina.
Rejestracja: 2010
  • 2971 / 77 / 0


03 marca 2018FarmieGolda pisze:
Rzecz druga, substancja jest albo neurotoksyczna bardzo albo nie wiem, bo jeden wieczór skończył się na widzeniu twarzy w cieniach i halucynacjach w tle. Odradzam.
A skąd Ci przyszło do głowy, że halucynacje to symptom neurotoksyczności?
Rejestracja: 2017
  • 191 / 30 / 0


Bo z reguły pojawiają się u osób z uszkodzeniami mózgu?
Wszystkie bardziej neurotoksyczne stymulanty wywołują u ludzi halucynacje, poza tym nadaktywność któryś receptów dopaminowych i serotoninowych nie brzmi zdrowo.
Ja wiem, że indukowana schizofrenia psychodelikami nie uszkadza mózgu tylko tworzy jakieś tymczasowe nowe połączenia między neuronami itd. ale tak brzmi to dla mnie, poza tym jak ktoś ma halucynacje to zdrowym jego ukł. nerwowego nazwać się nie da.

Ale to tylko gadanie bez żadnych źródeł, badań ani dowodów, więc na pewno nie mam racji.

A poza tym to np. MDMA jest stymulantem i psychodelikiem jednocześnie i ostatnie badania pokazywały, że jest w cholerę neurotoksyczne, hm. a inne, że to najmniej szkodliwa używka blablabla.
Po prostu nie walić czegoś co źle działa i daje znaki, że coś jest nie tak. Prosta logika czuje się po czymś źle i struty następne dni to coś jest z tym nie tak.
Rejestracja: 2016
  • 2235 / 294 / 3


3-FEA wypierdala dopamine i serotonine, chociaż czuje się głównie sero, o ile dobrze pamiętam

Teraz pomyślmy skąd te omamy...
Rejestracja: 2016
  • 361 / 16 / 0


Zjadłem wczoraj 50 mg snifem, 100 mg oral do tego 30-50 mg tadafinilu i z pół litra wódki wypiłem. Jest 23 następnego dnia i mam tak przeokropnego kaca/zjazd ze juz dawno tak nie miałem. Sort bezpieczny sprzed 6 mc. To wina mixu, samej substancji ?
Posty: 444 Strona 41 z 45
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości