https://en.wikipedia.org/wiki/Fasoracetam
Ktoś coś wie?
Wiki tylko mowi to:
Fasoracetam is a high-potency nootropic drug of the racetam family.[1]
Cena za to cudo to okolo 15$ za 250mg
http://www.longecity.org/forum/topic/69555-fasoracetam/
karta charakterystyki substancji
http://www.chemdrug.com/databases/10_1_ ... igxvu.html
scalono - surv
wyszukałem jeszcze inne produkty ale za nic nie mogę się odnaleźć tych opisów produktów po eng
http://www.lunan.com.cn/M_default.aspx?pageid=3983
poprawa pamięci,
pomoc w nauce, w czasie przyswajania sobie nowych informacji,
wzmocnienie koncentracji,
zmniejszenie nadpobudliwości,
redukcja poczucia lęku i niepokoju,
działanie relaksujące,
wzmocnienie motywacji do wykonywania różnych zadań.
napewno warte swojej ceny, bo uwazam, ze to wszystko sie zgadza, po 4 dniach zaczalem odczuwac juz efekty, biore razem z noopeptem, cholina i sulbultamina, wczesniej bralem te 3 bez fasoracetamu i jest roznica jak dolaczylem do nich fasoracetam takze polecam
UC przepuścił. W ogóle dziwne, że to zatrzymał.
Czy fasoracetam ma potencjał uzależniający?
scalono - aired
Wydawało się oczywiste, ale ostatnio sprawdzone empirycznie.
Dobrze sprawdza się na odstawkę fenibutu (testowane na jednym szczurku). Miałem mieszane odczucia, ale pod moją kontrolą sprawdziliśmy i okazało się, że, o, dziwo, działa.
Obniża tolerancję na GABA-b-ergiki. Na pewno na fenibut. Prawdopodobnie na GBL/GHB też, ale "magii" nie przywróci, bo nie znalazłem nigdzie powinowactwa do GHBr.
Poza tym daje boosta do skupienia i działania, szczególnie w skojarzeniu z jakimś innym nootropem. Ogólnie produkt bardzo niedoceniany (tak, jak oksyracetam). Zdecydowanie wart uwagi. Ja polecam.
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Powracająca moda na dopalacze. RPD apeluje o sprawną interwencję
W sprawie edukacji dzieci i młodzieży na temat substancji psychoaktywnych zwróciła się Rzeczniczka Praw Dziecka do Ministry Edukacji. – Z rosnącym niepokojem odnotowuję kolejne doniesienia medialne alarmujące o powracającej wśród dzieci i młodzieży modzie na dopalacze. Prawdopodobnie szeroka dostępność tych nielegalnych substancji – sprzedawanych m.in. poprzez Internet – oraz ich relatywnie niska cena sprawiają, że środki zastępcze oraz nowe substancje psychoaktywne zyskują coraz większą popularność, także wśród młodych ludzi – wskazała Monika Horna-Cieślak w piśmie do MEN z 2 czerwca.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkocbd.png)
CBD znacznie obniża głód alkoholu – pierwsze badanie kliniczne ICONIC
Alkoholowy zespół uzależnienia (AUD) jest powszechny, a skutecznych leków wciąż brakuje. Kannabidiol (CBD) zapowiadał się na obiecującego kandydata w modelach zwierzęcych – niniejsze randomizowane badanie ICONIC dostarcza pierwszych dowodów klinicznych u ludzi z AUD.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/musketamine.jpg)
Musk zażywał narkotyki w Białym Domu? Trump "ma nadzieję, że nie"
Donald Trump, komentując doniesienia "New York Timesa", wyraził nadzieję, że Elon Musk nie zażywał narkotyków w Białym Domu. Amerykański przywódca zdradził także, co zrobi z zakupioną od miliardera teslą. Od momentu odejścia Muska z administracji pomiędzy prezydentem a jego byłym doradcą trwa spór.