Więc dzisiaj pod wieczór miałem robiony test ślinowy na obecność narkotyków,jakoże jestem pod stałym nadzorem przez rodziców w tej kwesti z powodu sytuacji która miała miejsce jakiś czas temu,ale nie ważne.
A wwięc wszystko dobrze zrobione,patyczek (jeśli mogę to tak nazwać) nasaczony ślina już w "komorze" i czekamy na wynik, po 10 minutach słysze że wyszedł poytywny,patrzę i nie mogę uwieryc uwierzyć własnym oczom.. Thc.. Jakim cudem skoro ostatni raz palilem jakieś 2 miesiące temu? Po jakiejś pół godzinie zrobiłem test z moczu i wszystko negatywne,a i tak jestem uznany za heh "ćpuna" bo "przecież pipierwszy wyszedł pozytywny. I teraz moje pytanie,jakim cudem do cholery? Mam przepisany od lekarza lek nasenny,a właściwie lek na depresję ale w moim przypadku akurat ma działać nasennie a nie przeciwdepresyjnie bo żadnej depresji nie mam
Jesteś pewien że w ostatnim czasie nie byłeś nawet biernym palaczem zioła?
W każdym razie te slinowe testy o chuja rozbić. Bardziej dokładne są na mocz.
Listen man, we are the night
Raise them now, bongs and knives
Biore:
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
05 marca 2019LittleQueenie pisze: Trazodon wychodzi w moczu jako MDMA.
W przesiewowych badaniach moczu wykonywanych określoną metodą (badania immunologiczne) u pacjentów stosujących lek Trittico CR mogą pojawić
się fałszywie dodatnie wyniki wskazujące na obecność amfetaminy
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
edit:
ulotka trittico znaeziona w necie
Wpływ na wyniki badania moczu.
W immunologicznych badaniach przesiewowych wykonywanych w celu wykrycia obecności
narkotyków w moczu, reakcja metabolitu trazodonu meta-chlorofenylpiperazyny (m-CPP)
o strukturze podobnej do metylenodioksymetamfenaminy (MDMA, ekstazy), może powodować
fałszywie dodatnie wyniki dla amfetaminy. W takich przypadkach wyniku „dodatniego” nie należy
uznawać za rozstrzygający. Wynik badania przesiewowego należy potwierdzić, wykonując dodatkowe
badanie metodą spektrometrii mas lub metodą chromatografii cieczowej – tandemowej spektrometrii
mas (LC MS/MS).
Wpływa na wyniki badań moczu
W przesiewowych bdaniach moczu wykonywanych określona metoda (badania immunologiczne) u pacjntów stosujacych lek Trittico CR moga pojawić sie fałszywie dodatnie wyniki wskazujace na obecnosc amfetaminy. Wynika to z podobientwa budwy obu czasteczek: metabolitu trazodonu i pochodnej amfetaminy (ekstazy). W takim przypadku mależy skonsultowac sie z lekarzem w celu wykonania dodatkowego badania inna metoda (spektrometrią mas lub chromatografią cieczową - tandemową spektrometrią mas).
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
CBŚP i Policja Ukrainy rozbiły międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych
36 zlikwidowanych laboratoriów, setki przeszukań i tony zabezpieczonych substancji – to bilans skoordynowanej operacji przeprowadzonej przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Policję Ukrainy przy wsparciu Europolu. To jedno z największych uderzeń w podziemie syntetycznych narkotyków w Europie Wschodniej.
Irvin Rosenfeld: Człowiek, który wypalił 120 000 jointów od rządu USA
Wyobraź sobie, że co 25 dni listonosz puka do Twoich drzwi i wręcza Ci przesyłkę od rządu federalnego. W środku nie ma jednak pism z urzędu skarbowego, lecz metalowa puszka przypominająca opakowanie od kawy. Po jej otwarciu widzisz 300 starannie skręconych jointów.
