NEB; N-etylonorbufedron

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 351 / 3 / 0

No pięknie. wilk zawył do drzwi a OD RAZU się zerwałem z łoża z wielką radością oczywiście. Ale KURWA JAKIEŚ kosmiczne rozczarowanie i jeszcze raz ROZCZAROWANIE. I to poważne. Mutantem chyba nie jestem . Właśnie puknąłem I.V 50mg NEBA i chuj---- gdzie ta euforia ja Sie pytam KURWA GDZIE ONA JEST LICZYŁEM NA NIĄ A TU CHUJ????????? :-( JAKIEŚ DELIKATNE OTĘPIENIE)

Pomijając fakt że zwapowałem dzisiaj 250mg alfa-pvp, oraz w ciągu dnia sznilem poszło w jakichś 5 dawkach 500mg Etylofenidatu :heart: -(TO MÓJ ZDECYDOWANY FAWORYT.) a Musze jeszcze dodać że zżarłem ok 4 mg flubrozalamu przez cały dzień.

CO SIE KURWA ZE MNĄ DZIEJE TO ŻE MAM ZA SOBA NIEPRZESPANĄ NOC TO JEST NIC. POTRAFIŁEM NIE SPAĆ PO 8 dni.

Kurwa cóż ja mam począć tak się zastanawiam. Bo mam jeszcze 200mg neba i 500 etylofenidatu.

Czy to realne bym nic nie poczuł po 50 mg iv NEB ???? Chyba nie sam kurwa nie wiem.

Dajcie mi szybko dobrą rade bo zakrwinie zaraz w 1 pompie 200neba i 200 etylofa +2mg fluo. kurwa tak.Pragnołem euforii na wieczór a tu zonk ,

DAJCIE SZYBKO ZNAĆ JAK POSTĄPIĆ BO SPAC NIE PÓJDĘ prędko a ni chce tez przedawkować

A A TU SIE ZNAJDUJE Link do filmu ktory wczoraj w nocy na alfie nagrałem;;łojapierdole ;;taki raczej naukowy ;) :
;;;;----- :-) https://www.youtube.com/watch?v=opgBn1U ... e=youtu.be -zapraszam do lukniecia %-D
Ostatnio zmieniony 17 marca 2015 przez Migrant, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 6 / / 0

hołk
ten sam (jak mniemam?) /cut/ sort
250 mg oral i jedyne odczuwalne efekty to przyspieszona akcja serca, oraz nie wnosząca nic ciekawego stymulacja (na tyłku swobodnie usiedzę)
2 dni wcześniej, z tego samego worka, testowane 200 mg sniff i taka sama tragedia... tego białego pudru który otrzymałem nie idzie wciągać, bo albo przelatuje przez nos lądując w gardle, albo pozostaje za płytko, nie chcąc wchłaniać się jak należy
z drugiej strony, to może nie wina soru, a mojej osobnicznej reakcji na substancję, gdyż kiedyś tam sprawdzałem krystalicznego NEBa i osławionej euforii odczuć dane mi nie było... miłe 'rozkręcenie', niesienie nóg tu i ówdzie i to tyle ;P

Sprzedawca NLZ

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Przerzucał narkotyki do więzienia. Wpadł dzięki czujności strażników więziennych

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.
  • 581 / 4 / 0

bo nic nie poczujesz strzel te 200mg na instant w malej ilosci wody moze cos tam klepnie ale wątpie

z etylofenidatem nie przesadzaj na moje serce wpierdala sie bardziej niz alfa

ew wrzuc do zarówki etylofenidat jak minie chaos 5-10mintowy to strzel neba masz benzo to nie bedziesz sie caly telepal i moze efekt bedzie satysfakcjonaujacy

Użytkownik zbanowany
  • 1189 / 52 / 0

Faktycznie taki chujowe ten sort z /cut/? Bo zamówiłem 1g, i nie chciałbym się rozczarować.

Serio sprzedawcy mają już takie dziwne nicki? Dział sprzedawcy służy do dyskutowania o nich. NLZ
  • 14 / 2 / 0

Liczyłem na uderzenie na ciekawą faze jak kiedyś po 100mg , tolerka prawie zero i tak wrzucam 100mg nic nie czuć kolejne doszedłem w krótkim czasie ok 1,5godz 05,g i dopiero sie sczailem ze jestem ostro porobiony ale jakieś przyjemne to nie było serce wali, wazokonstrykcja spora... Według mnie to tylko się nadaje w dorzutkach 50-70 co godzinę i skupieniu sie psychicznie na jakimś zadaniu. Inaczej u mnie szybko 0,5-1h pojawia się lęk, niepokój itd i pusta stymulacja. Też tak macie?
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Na pewno to był NEB? Nie podmienili Ci tego na coś innego?
  • 14 / 2 / 0

Wygląd, zapach ogólnie jak NEB ale może jakis słaby sort. Przede wszystkim nie czułem wejscia, tak stopniowo weszło że cały czas wydawało mi sie mało nie czułem tego kopa. a ten lęk, niepokój też odczuwacie dosyc szybko już półgodziny od wzięcia? Czy to ze mną coś nie tak i lepiej sobie tego neba odpuścic?

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Dostałem sampla 250mg. Chujnia z patatajnią. Po 20mg PR przez pół godziny może jakiś flow ciekawy, potem tylko ciśnienie od środka mnie rozwala, wszystko irytuje. Dorzutki raczej nie robiły nic ciekawego, tylko pogłębiały ten ciężki stan. Zasnąć oczywiście nie idzie, uspokoić serca też nie, robić nic nie da rady. Co mnie podkusiło - żeby to jeszcze miało jakąś wartość rekreacyjną, a nie takie strucie.

Kiedyś miałem NEB parę razy, ale pamiętam tylko tyle, że nie przypadł mi do gustu, natomiast zupełnie nie pamiętam takich adrenergicznych efektów.
To już kofeina lepiej klepie.
  • 1357 / 44 / 0

Gdybyś zapodał sobie sniffem albo dodupnie 150-200mg jednorazowo to byś zmienił zdanie. Wytrzeszcz oczu, speed fizyczny i umysłowy, napierdalałem kolejne wyrazy jak z miniguna przy czym miałem ochotę robić tysiąc rzeczy naraz. Mocno podwyższone libido. Tej siły nikt nie powstrzyma :diabolic:
  • 245 / 15 / 0

Dla mnei obecnie nr 1 RC. Zarówna na melanż jak i na posiadówkę. Nie ma zjazdu spać można nie wjebany w kosmos.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata