Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Eti vs Alpra
Etizolam
38
42%
Alprazolam
34
38%
Inne
6
7%
Remis
8
9%
Nie biorę tego typu środków
4
4%

Liczba głosów: 90

ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 1 z 6
  • 157 / 1 / 0
Jestem ciekawy jak każdy odbiera porównanie tych benzo. Z doświadczenia wiem, że alpra daje tą benzowa moc. A eti jest w rodzaju pigułki chilloutu. Czekam na odpowiedzi.
Buziaki

Dodałem ankietę mr_b
Uwaga! Użytkownik suchysuchy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1342 / 48 / 0
etizolam ftw. Lepsze działanie przeciwlękowe i tym samym prospołeczne, lepiej się po nim śpi niż po alprze (sen jest głęboki i przyjemny), ogólnie bardziej mnie rozluźnia i wycisza myśli. Każdy dzień po eti jest naprawdę przyjemny, spokojnie mogę dawkować do iluś tam mg i normalnie funkcjonować, a wieczorem połączyć z alko (ekstra połączenie).

alpra to benzo w zasadzie bardzo podobne do eti z tym, że praktycznie wszystko robi gorzej od kolegi z działu rc, poza dłuższym czasem działania.
SESH
  • 1709 / 11 / 0
^ Chętnie prześledzę pozostałą część wątku bo powyższe dwa posty mnie bardzo zaskoczyły. Do teraz nie spotkałem się z podobną opinią. Dla mnie alpra była numero uno - póki nie nażarłem jej się już w życiu tyle, że przestała działać na mnie :-(
  • 1342 / 48 / 0
Może przez to przeżarcie alprą słabo na Ciebie działają rc benzo?
SESH
  • 2116 / 630 / 0
Po etizolamie rzeczywiście o wiele łatwiej i lepiej mi się śpi, ale jeśli chodzi o działanie przeciwlękowe to na prowadzenie wysuwa się (co prawda minimalnie) alprazolam. Chociaż to też kwestia preferencji. eti działa dość dyskretnie, tak jakby "w tle", a alprę bardziej "czuć".
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 141 / 1 / 0
Jamedris pisze:
Eti działa dość dyskretnie, tak jakby "w tle", a alprę bardziej "czuć".
No ja samego działania eti w postaci luzu czy jakiegokolwiek uczucia w ciele nie czuje w ogóle, po alprze zawsze miałem ten taki jak by to nazwać flow w mięśniach i przyrównując dawki eti do dawek alpra co brałem to większej ilości po alpry obijałem się po szafkach rozjebując wszystko w pizdu, za to po eti ciągle ta "udawana trzeźwość" ale jak sie pierdolniesz do łóżka to nawet nie wiesz jak zaśniesz i minie 16h. Za to w czaszce działa właśnie jak to Jamedris napisał dyskretnie, człowiek czuje się trzeźwy, nagle jest otwarty na wszystkich ludzi, no i jak się położysz to momentalnie śpisz (wiec w sumie zaćpany jak bela), ale mnie to osobiście zaczyna w kurwiać, bo jednak lubię się zapierdolić tak że to czuję, boję się że wrócę do kody ale mam nadzieje że wybiorę gbl. Narazie nie wyobrażam sobie życia, a raczej spania bez "czegoś", bo niestety GABA rozpierdolone w chuj. Takie życie człowieka uzależnionego :(
no i w pizdu i wylądował
  • 184 / 1 / 0
Po alprze jestem jebanym zombie, 10h niewydajnego snu, po eti jest chill, blogostan, działanie w tle i po 5-6h snu człowiek budzi się wyspany i pełen energii
  • 1342 / 48 / 0
Przydałoby się tutaj wstawić małą ankietę, niech się ktoś tym zajmie ;)
SESH
  • 3955 / 147 / 0
1mg eti vs 1mg alpry - dla mnie alpra dziala mocniej
Jamedris pisze:
Eti działa dość dyskretnie, tak jakby "w tle", a alprę bardziej "czuć".
o wlasnie, +1

w kwestii snu, po jednym i drugim spi mi sie rownie dobrze. tak samo w kwestii zbijania stymulacji po innych substancjach.
niedojebanie genetyczne
  • 1513 / 26 / 0
Dodałem ankietkę.

Ostatnio eti znikło ze sklepów w UK więc rozważam kupno alpry. Zazwyczaj wystarcza mi 1.5 eti na dobry czill + piwko czasem blancik. Nie bawię się tak często - zazwyczaj zjazdy lub raz na jakiś czas na "wyjebanie".
mr_b∩ʁbꞁө
ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.

[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.

[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.