Eter dietylowy

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1864 / 51 / 80

Nie ma sie co srać o eter z allegro.
  • 70 / / 0

Czytałem, że w IIRP, czyli w czasie międzywojnia, eter był poważnym problemem społecznym. Były lokale, gdzie to konsumowano, a że jest to łatowpalne i do tego nasenne, to szlug i bum gotowe %-D

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

USA: Narkotyk wart 40 tys. dolarów w pudełku klocków Lego

Trzy kobiety z Georgii, które kupiły w sklepie w Karolinie Południowej pudełko klocków Lego, znalazły w nim trzy funty (ok. 1,36 kg) metamfetaminy.
  • 220 / 11 / 0

ile trwa faza? dostane to w aptece albo gdzies lokalnie, czy trzeba na allegro zamawiac?
  • 222 / 24 / 0

Faza trwa kilka - kilkanaście minut. W aptece nie dostaniesz, trzeba na necie albo w sklepach chemicznych w dużym mieście.
Użytkownik nieaktywny
  • 52 / 3 / 0

Ciekawa substancja z własną historią, jednak chyba nie dam się skusić, tak jak nie zamówię już GBL-a. GBL kradnie życie.
  • 12 / 2 / 0

Mieszkam w dużym mieście. W sklepach chemicznych można kupić, ale tylko na firmę.
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 220 / 0

W dzisiejszych czasach uzależnić od eteru, żyjąc w normalnym społeczeństwie się nie da. Po wypiciu potrafi śmierdzieć tym od człowieka przez najbliższe kilka dni, a miejsce w którym ktoś to pił/wciągał jest wyczuwalne w promieniu kilkunastu metrów...

Ale zdziwiłem się, że teraz można sobie kupić normalnie na allegro.
  • 1604 / 143 / 1

zabawne, prawda, że masz ptaszka w avatarze? :D I co? Legitny ten z allegro? Coś z tymi tlenkami na rzeczy poważnego czy nie|?
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 220 / 0

Nie zamawiałem, moje przygody z eterem to lata 2008-2010 i jeszcze jakiegoś kieliszka pewnie wypiłem po drodze. Wtedy sprowadzaliśmy ze Słowacji, albo od znajomego weterynarza. Na dobrą sprawę to chyba właśnie przez eter znalazłem to forum, jak szukałem jakichś informacji.
  • 40 / 1 / 0

Witam,
czy wdychanie eteru jest tak straszne dla płuc jak stało u Witkacego w tej książce o narkotykach (nie pamietam tytulu)? bo tylko tego sie obawiam, ze dostane jakiegos zapalenia pluc..
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata