Eter dietylowy

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1864 / 51 / 80

Ten co ja teraz mam jest przeterminowany o 9lat i działa bez zarzutu. Ale stabilizowany fenidonem więc z tego co rozumiem to zapobiega to tworzeniu sie tych tlenków.
  • 98 / / 0

Dzwina substancja.
Kilka niuchów i 5 minut efektu.
No i ten okropny posmak eteru w przełyku, bleee.
Przez dwa dni mi się tym bekało.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.
  • 296 / 2 / 0

Spróboj z DXM albo blanta przypal, efekty fajniejsze i dłuższe ;)
  • 4111 / 509 / 11

Ile tego się leje na jedno kiranie ?
  • 2376 / 46 / 0

Na szmatkę tyle, by się móc zaciągnąć i przy tym nie udusić. ;)

@Pider
Radzisz mix DXM z eterem, ale nie zapominajmy, że i jedno i drugie działa na błędnik i zaburza go.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2013 przez hipollek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 296 / 2 / 0

Taki w tym cel, fajnie jak grawitacja Cię robi w chuj :gun: Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku :)
  • 98 / / 0

Ciekawy pomysł !
Spróbuje, dzięki :D
  • 67 / 1 / 0

Zdarzyło się wam zatruć eterem? Jakiś czas temu naprawdę musiałam przegiąć z ilością jaką wywąchaliśmy z chłopakiem w jeden wieczór. Efekty rano jak najgorszy kac, a najgorsze, że do dzisiaj sam zapach z daleka mnie mdli i nie mogę się tego pozbyć, a bardzo lubiłam od czasu do czasu ten rodzaj porobienia. Jakieś pomysły jak to przezwyciężyć?
  • 1639 / 192 / 0

lady_calibra pisze:
musiałam przegiąć z ilością jaką wywąchaliśmy z chłopakiem w jeden wieczór. ?
Po co?

A ten "kac" to normalny efekt strucia RO, albo ja się nie znam. Wiem, że w Fear and Loathing in LV wąchali eter, no ale poczytaj o szkodliwości eteru samego w sobie to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Ja kiedyś próbowałem się tym uśpić na skręcie - nie pomogło.
  • 1864 / 51 / 80

Bo po eterze są skutki uboczne - właśnie takie strucie i hujowe akcje, ja tylko ze 3-4 razy sie tym zbuchałem i dałem sobie spokój oddałem reszte kumplowi. Najlepszy inhalant to rozpuszczalnik nitro, reszta jest hujowa i nie warta nawet swojej groszowej przeważnie ceny. Zresztą nitro też ma ultra zjebane skutki uboczne ale przynajmniej ma ciekawe działanie, a reszta inhalantów to ćpanie z poprzedniej epoki - nie na dzisiejsze czasy.
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata