Empatogeny w związku

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 10 / / 0

Zarzucić można gdy przez kłótnie partnerzy zamykają się w sobie. Osobiście uważam, że lepiej na trzeźwo rozmawiać o tym co się czuję i nie bać się lub nie wstydzić się powiedzieć swojej miłości o tym co Ci nie pasuje. U mnie empatogeny pomagały w kłótniach wśród przyjaciół i rodziny(tylko ja brałem), ale nie w dużych dawkach, bo jak już ktoś wyżej wspomniał można przesadzić i za dużo naobiecywać. Ważne jest to, że trzeba wyciągnąć wnioski najlepiej na następny dzień
  • 2 / / 0

Myślicie, że fajnie by było zarzucić pixe na luźny wieczorek do pogadania? Laska strasznie napięta od jakiegoś czasu i tylko się irytuje, myślę, że to by była dobra okazja do wyjaśnienia %D nigdy przed nie próbowała

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nieprawdopodobne, a jednak prawdziwe. Rosjanie piją coraz mniej alkoholu i dłużej dzięki temu żyją

Według Raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) spożycie alkoholu w Rosji spadło w ostatnich kilkunastu latach o ponad 40 procent.
  • 0 / / 0

Z chłopakiem mamy zamiar zażyć ecstasy. To mój pierwszy raz i zastanawiam się czy ta substancja może zmusić do wyjawienia tajemnic. Są rzeczy,których najzwyczajniej nie chcę mówić mojemu chłopakowi i obawiam się,że ecstazy może rozwiązać mi język. Czy jeśli nie chcę bardzo czegoś powiedzieć to tego nie zrobię ?
  • 16 / / 0

Nie porob sie za bardzo to bedziesz kontrolowac co mowisz, a jak przesadzisz to potem nawet nie bedziesz pamietac co mowilas, wiec wlasciwie moglas powiedziec wszystko.
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata