Empatogeny w związku

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 24 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2017
  • 10 / / 0


Zarzucić można gdy przez kłótnie partnerzy zamykają się w sobie. Osobiście uważam, że lepiej na trzeźwo rozmawiać o tym co się czuję i nie bać się lub nie wstydzić się powiedzieć swojej miłości o tym co Ci nie pasuje. U mnie empatogeny pomagały w kłótniach wśród przyjaciół i rodziny(tylko ja brałem), ale nie w dużych dawkach, bo jak już ktoś wyżej wspomniał można przesadzić i za dużo naobiecywać. Ważne jest to, że trzeba wyciągnąć wnioski najlepiej na następny dzień
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Myślicie, że fajnie by było zarzucić pixe na luźny wieczorek do pogadania? Laska strasznie napięta od jakiegoś czasu i tylko się irytuje, myślę, że to by była dobra okazja do wyjaśnienia %D nigdy przed nie próbowała

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Będą nowe odmiany medycznej marihuany. Kanadyjczycy wprowadzą susz o mniejszym stężeniu THC

Medyczna marihuana w Polsce jest dostępna za sprawą dostaw kanadyjskiej spółki Spectrum Cannabis. Ci zapowiadają wprowadzenie w drugiej połowie roku dwóch nowych odmian. Za kilka tygodni ma być gotowy wniosek o rejestrację suszu z innym niż do tej pory stężeniem THC.
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0


Z chłopakiem mamy zamiar zażyć ecstasy. To mój pierwszy raz i zastanawiam się czy ta substancja może zmusić do wyjawienia tajemnic. Są rzeczy,których najzwyczajniej nie chcę mówić mojemu chłopakowi i obawiam się,że ecstazy może rozwiązać mi język. Czy jeśli nie chcę bardzo czegoś powiedzieć to tego nie zrobię ?
Rejestracja: 2017
  • 16 / / 0


Nie porob sie za bardzo to bedziesz kontrolowac co mowisz, a jak przesadzisz to potem nawet nie bedziesz pamietac co mowilas, wiec wlasciwie moglas powiedziec wszystko.
Posty: 24 Strona 3 z 3
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości