Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Substancje pomocnicze: sodu chlorek, powidon, p-toluenosulfonian trójmetylocetyloamoniowy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/P-Toluenosulfonian_sodu
-p-toluenosulfonian trójmetylocetyloamoniowy.
Z zakładki niebezpieczeństwa czytamy
H319 Działa drażniąco na oczy.
Dawka śmiertelna >3 g/kg (szczur, doustnie)
Pytanie ile tego ustrojstwa w gramach zawiera saszeta? i jak najlepiej się tego pozbyć.
Rozpuszczalność w wodzie
818 g/l (20 °C)
p-Toluenosulfonian sodu (nr 152536) – karta charakterystyki produktu Sigma-Aldrich (Merck KGaA) na obszar Polski. [dostęp 2016-03-10]. (
67 g/l (20 °C)
Victoria A. Shcherbakova, Kestutis S. Laurinavichius, Vasily K. Akimenko. Toxic effect of surfactants and probable products of their biodegradation on methanogenesis in an anaerobic microbial community. „Chemosphere”. 39 (11), s. 1861–1870, 1999. DOI: 10.1016/S0045-6535(99)00081-8.
3,24 mol/kg
Z tego co kojarzę, to KIEDYŚ tego w saszetach nie było... zaś benza prawie mi gardło wypalała, chociaż nawet mi sie to podobało, i wchodziło zupełnie inaczej...
Problem z fentanylem nas nie ominie i sami sobie z nim nie poradzimy…
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Narkotyki dzieci kupują na przerwie szkolnej. Ekspert: w Polsce hitem jest jedna substancja
Policjanci zlikwidowali laboratorium mefedronu w Otwocku
Otwoccy policjanci w tym roku zlikwidowali już trzecie laboratorium produkujące „białą śmierć”. Tym razem policjanci zlokalizowali laboratorium na tyłach jednej z otwockich posesji. Mundurowi zatrzymali 48-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających, posiadanie oraz wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli mefedron, 4-CMC, oraz 140 litrów 4-metylopropiofenolu. Podejrzany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Otwocku trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.
Na jakie dolegliwości pacjenci w USA najczęściej stosują medyczną marihuanę?
Jakie dolegliwości pacjenci w USA leczą za pomocą medycznej marihuany? Sprawdź, dlaczego medyczna marihuana w USA cieszy się taką popularnością!
Zmiany w mózgu u użytkowników marihuany mogą wynikać z innych czynników, twierdzą naukowcy
W miarę jak marihuana zyskuje popularność zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych, rośnie potrzeba zrozumienia jej długofalowego wpływu na zdrowie, szczególnie na strukturę i funkcje mózgu. Najnowsze badanie opublikowane w czasopiśmie BMJ Mental Health rzuca światło na tę kwestię, sugerując, że zmiany w mózgu związane z marihuaną mogą nie mieć charakteru przyczynowego. To odkrycie otwiera nowe wątpliwości dotyczące wpływu marihuany na zdrowie, które mogą być kluczowe dla dalszego kształtowania polityki zdrowotnej.