Ekstrakcja buprenorfiny w spirytusie - najlepsza wydajność

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2007
  • 719 / 41 / 0


Zakładam wątek, żeby był porządek, a nie rozpieździl po wątku ogólnym i knajpie. Temat ciekawy a sposób wydaje mi się prosty - na ten moment nie dostrzegam wad. Do rzeczy. Pomysł na wątek jest taki: piszemy swoje pomysły na ulepszenie podanej przeze mnie "metody", tym samym, zbiorową mądrością (crowdthinking lol), dochodząc do metody najwydajniejszej.

Metoda
1. Wrzucam plaster 40mg do butelki spirytusu 100ml.
2. Czekam godzinę.
3. Zaciągam strzykawką 1ml czy ile tam chcę.

I teraz zależnie od preferencji:

4. Podaję pod język / dolewam wody, odparowuję, stuku-puku.

5. W przyszłości po prostu sięgam do tej butelki i pobieram substancję.

Zachęcam do konkretów, pozwalających ulepszyć ten przepis (choć przepisem to ciężko na razie nazwać).
Rejestracja: 2010
  • 2651 / 130 / 0


Gówno a nie wydajność za przeproszeniem ;) Od połowy plastra zacząłem te przezroczyste matryce z resztkami bupry i kleju wrzucać do spirytu, trzymałem je z tydzień-półtora, od razu dodałem kwasku bo ponoć bupra w plastrach jest w formie freebase (informacja nie potwierdzona - jakiś chemik by się tu przydał), dalej już standardowo przeróbka metodą spiryt + woda, zdrapałem prawie wszystko z tych matryc, odparowałem spirytus powoli, dodałem wody 5 centów, jak trochę jeszcze podrapałem matryce to dodałem kolejne 5 centów, łącznie roztworu do puknięcia wyszło z 5-6ml. Dałem trochę większy kawałek filtra ze szluga (dlatego więcej wody = mniejsze straty), bo klej z plastrów potrafi dosłownie "zakleić" żyły, stuknąłem to powoli bo bałem się żeby nie przedobrzyć a tu ledwo co podziałało :huh: Już strzał z 1mg bupry z plastra ma większą moc i mocniejszy wjazd, dlatego uważam że trzymanie tych matryc w spirycie mija się z celem, szkoda czasu i nerwów na końcu. Wychodzi na to, że metoda puszka + świeczka + spiryt + woda + kwasek ma bardzo wysoką wydajność sięgającą ponad 90% zadowalającą wydajność o ile zostanie wykonana prawidłowo.

Edyta 15.07.2016: wydajność metodą wodno-spirytusową określiłbym na jakieś 60% z niewielkim hakiem. O tym dlaczego tak jest napiszę niebawem w temacie "Hybrydowa ekstrakcja..".

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Komisje Izby Gmin chcą, by posiadanie narkotyków było legalne

Już dwie komisje Izby Gmin - komisja ds. Szkocji oraz komisja zdrowia i opieki społecznej - apelują o zmianę podejścia do walki z z narkotykami i dekryminalizację posiadania niewielkiej ilości narkotyków na osobisty użytek - informuje Sky News.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Ja to odkrajałam kawałek plastra, wrzucałam do metalowego kieliszka zalewałam 6 ml wody, wrzucałam 3 ziarnka kwasku cytrynowego i na kuchenkę na mały ogień i trzeba z 10 minut na małym ogniu co jakiś czas dolewając trochę wody. I zaciagasz strzykawką bez filtrowania, strzykawke pod zimna wodę żeby schłodzić i można Jebać w kanał. :hel:
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości