Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
  • 4 / / 0
otoz mam jedno pytanie. czy efedryna likwiduje dzialanie alkoholu? ile musze wziac tussipectow w przeliczeniu na jednego kielonka wodki zeby byc trzezwym?
  • 1 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Kai Matshumi »
najlepiej nie chlać tO nie będziesz się musiał faszerOwać..
alkOhOl jest zły:)
Uwaga! Użytkownik Kai Matshumi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / 1 / 0
ja jak biore efke i alko razem....to i tego efektu za bardzo nie czuje i alko tez nie czuje...wiec radze albo to...albo to
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym "
  • 18 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Ciecio »
Ogólnie manewr nie polecany. efka - stymulant + alkohol - depresant = organizm nie wie co się dzieje i zbyt częste stosowanie takiego zabiegu może się źle skończyć. Co do twojego pytania, nie sądze zeby był jakiś przelicznik wszystko zależy od tolerancji i ilości sporzywanych środków z własnego doświadczenia wiem, że nie można liczyć bezpośrednio na stymulancie [w tym przypadku dużo mocniejszym - fecie], że utrzyma cię trzeźwym. Jeśli będziesz pił bezopamietania to alk i tak zdominuje i zaliczysz zgona
  • 4 / / 0
chodzi mi o jakis konkretny "otrzezwiacz", wiec pomyslalem nad efka. :]
  • 18 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Ciecio »
A to źle zrozumiałem, nie mniej jednak dalej twierdze, że to b.niezdrowe :P i nie sądzę żeby był jakiś konkretny przelicznik. Z efka nie miałem wiele do czynienia ale z tego co pamietam to wieksze ilości strasznie po sercu jada :P a wcale tak mocno nie otrzeźwiaja. Wracając do przelicznika - nie ma takiego środka co by zrobił "hop siup" i jesteś trzeźwy. Taki środek ewentualnie może otrzeźwić :P a to jest spora różnica. A skoro już musisz to stosować to co do ilości też był bym ostrożny, jak wiadomo efka szybko zwieksza tolerancje - na osobe bez tolerancji podziałają małe dawki, na osobe z tolerancją już niestety wieksze. Ja wychodze z założenia, że im wieksza ilość specyfiku tym wieksza szansa nieplanowanych komplikacji. Ilość bezpieczna sam musisz poznać :P na wlasnych doświadczeniach.
P.S. Zawsze można sie zastanowić po co pić ? Pije się po to żeby być pijanym ! :D A jeśli się pije z głową to, żaden "otrzeźwiacz" nie będzie potrzebny :P ponieważ nasz organizm wbrew pozorom całkiem nieżle radzi sobie z niewielkimi i średnimi dawkami alkoholu.
  • 223 / 1 / 0
N
Ostatnio zmieniony 06 września 2007 przez neta, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik neta nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Atreyu »
Odradzam to mieszac. Nie wzmacnia dzialania,nie jest fajnie.. ale moze miec efekty uboczne.
Uwaga! Użytkownik Atreyu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Hopio »
Ja czasami korzystam z tutsi przed większymi imprezami, sporzywam 6 szt na godz. przed łojeniem, alkohol wchodzi aż miło, balety na najwyższych obrotach i żadnych powikłań - Polecam.
  • 381 / 6 / 0
Hopio pisze:
Ja czasami korzystam z tutsi przed większymi imprezami, sporzywam 6 szt na godz. przed łojeniem, alkohol wchodzi aż miło, balety na najwyższych obrotach i żadnych powikłań - Polecam.
Chciałabym to zobaczyć...
"MDMA intrigued me because everyone I asked, who had used it, answered the question, 'What's it like?' in the same way: 'I don't know.' 'What happened?' 'Nothing.' And now I understand those answers. I too think nothing happened. But something seemed changed."

Alexander Shulgin, PiHKAL
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Czy psychodeliki mogą uczynić Cię bardziej moralnym człowiekiem? [Nowe badania 2025]

Czy możliwe jest, że po zażyciu psychodelików stajesz się bardziej empatyczny, troszczysz się o innych ludzi, zwierzęta czy nawet środowisko naturalne? Najnowsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs sugerują, że tak – osoby, które doświadczyły głębokich przeżyć psychodelicznych, wykazują wyższy poziom moralnej ekspansywności, czyli gotowości do rozszerzenia współczucia i troski na coraz szersze kręgi istnienia. Co ciekawe, wzrost ten jest szczególnie silny u osób, które podczas „tripu” przeżyły rozpad ego lub intensywne doświadczenia mistyczne.

[img]
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy

Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.