Efedryna za granicą

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Ponieważ dość trudno dostać efedrynę w EU to zacząłem się zastanawiać czy nie można jej łatwiej dostać za granicą normalnie w aptece.

Słyszałem ze w Egipcie, Turcji i Tajlandii można Efkę kupić normalnie w aptece (najlepiej jak nie ma miejscowych w pobliżu) czy ktoś może tą informacje potwierdzić lub zanegować.
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 1 / 3

Ty ja ci powiem że nie wiem czy ktoś zaraz się nie przyjemnie ale ja bym zamówił u skośnookich.Brałem parę rzeczy cena git 100 procent że dojdzie tylko miechy trza czekać. OFC TRACKING MASZ

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata