Działanie amfetaminy na osoby nadpobudliwe - rozwiązanie kwestii

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 17 / / 0

Przed napisaniem tego tematu zorientowałem się w wątkach, nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi: czy amfetamina działa uspokajająco i nie daje ona stymulacji (u osoby z którą walę włada nie ma praktycznie stymulacji, noradrenalina nie istnieje xd) a ja się porządnie nagrzałem, zły towar można wykluczyć bo marquis pomarańczowo. Przeklei mi ktoś posta albo zaspokoi moją ciekawość odnośnie braku stymulacji u niektórych osób?
Użytkownik nieaktywny
  • 221 / 19 / 0

reakcja paradoksalna

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
  • 17 / / 0

18 lutego 2017wariatka12 pisze:
reakcja paradoksalna
Za każdym razem podczas walenia spida?
Użytkownik nieaktywny
  • 221 / 19 / 0

18 lutego 2017psyco pisze:
18 lutego 2017wariatka12 pisze:
reakcja paradoksalna
Za każdym razem podczas walenia spida?
tak. podobnie jak leki, nawet zwykly paracetamol u wiekszosci osob likwiduje bol, ale sa osoby, ktore po paracetamolu dostaja jeszcze wiekszego bolu.

mozna dostac pierdolca po trawie, a po speedzie byc oaza spokoju.
  • 487 / 19 / 0

marquiz może zabarwić się na pomarańczowo nawet jeżeli jest tam <20% amfetaminy, więc złego (słabego) towaru nie możesz wykluczyć.
Osoby nadpobudliwe (z ADHD) leczy się m.in metylofenidatem, więc twoja reakcja jest jak najbardziej uzasadniona, poczytaj sobie o tym, nietrudno znaleźć informacje.
Tą nadpobudliwość sam sobie stwierdziłeś, czy dostałeś taką diagnozę?
  • 17 / / 0

Zdiagnozowane adhd
  • 487 / 19 / 0

Prawdopodobnie na co dzień masz niski poziom dopaminy za sprawą ADHD, co skutkuje nadmiernym pobudzeniem, stymulanty zwiększają poziom dopaminy->uspokajasz się, to tak w dużym skrócie. Mechanizmy te nie są do końca zbadane, może ktoś inny zarzuci bardziej wnikliwymi badaniami. W każdym razie twoja reakcja na stymulanty nie jest niczym dziwnym przy ADHD.
  • 3 / 1 / 0

witam koleżke z ADHD i wszystkich dobrych zawodników Natrykanych zwolenników , Nic kolego sie nie przejmuj tyle razy sie o to spierałem sztuki w zakładach wygrywqałem .. Tez mam stwierdzone Adhd z Dyslekcja I Dysgrafiąi to prawda ze Ona mnie uspokaja skupienia dodaje .. Tak tu zostalo napisane To najlepswze jest lekarstwo jakie moglo zostac podane...
  • 2556 / 533 / 0

Genialne rymy!

Przy czym o ile dysleksja u inteligentnych moli książkowych jest diagnozą na jaką zasłużyli o tyle zwalnianie z obowiązków zwykłych nieuków i głąbów, którzy książki nie trzymali w ręku jest niepoważne. Natomiast osoby z ADHD zwykle książki nie przeczytały ze względu na swoje dolegliwości, może jedną stronę po łebkach "Psa, który jeździł koleją". Przepraszam za generalizacje :-)

whitealex, w sumie wyczerpałeś kwestię. W czasach kiedy możemy zbadać poziomy neuroprzekaźników w mózgu naukowcy nadal snują hipotezy, o jednej wspomniałeś. Cóż.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata