DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 338 Strona 1 z 34

J73

Rejestracja: 2007
  • 402 / 1 / 0


oglądanie tv na delphe to świetna sprawa. Czy też mieliście takie akcje, że ktoś do was mówił z ekranu i tp?

 

Rejestracja: 2007
  • 2744 / 24 / 0


Na deksie oglądanie jest dla mnie o tyle ciekawe bo utożsamiam się z bohaterem, wczuwam się bardzo w klimat filmu, nieraz analizuję akcję oczami głównej postaci. Ze względu na to, że deks potęguje muzyczne emocje dobra muzyka w filmie to 50% sukcesu :)

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

1 na 4 dorosłych w Anglii uzależniony od leków?

Według niezależnych badań organu Public Health England (PHE), nawet co 4. dorosła osoba w Anglii może być uzależniona od leków.

 

Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Dokładnie, dxm daje nam możliwość udziału w akcji.

Jak będę miał czas to pozcalam wątki filmowe o dxm.

 

Rejestracja: 2009
  • 1027 / 27 / 0


Ogólnie nie przepadam za oglądaniem filmów czy koncertów na DXM, a na zjeździe - tym bardziej. Są dwie opcje:
1) Nie potrafię się zmusić. Po prostu - nie potrafię skupić się na fabule, odpływam daleko i siup! już mnie nie ma.
2) Wczuwam się za bardzo. Kiedyś oglądałam Tetsuo na 3 plateau - musiałam wyłączyć po 5 minutach, bo moje ciało niemalże zaczęło imitować ból, jaki widziałam na ekranie. Kto oglądał film, ten wie, że rozcinanie uda i wciskanie weń metalowych rurek to nic przyjemnego %-D

Dex, mimo wszystkich swoich zalet, to dla mnie mało "kinomański" drag. Na ten cel wolę przeznaczyć takie, choćby, 2c-e, które w połączeniu z "Lokatorem" czy "Psychozą" - zmiotło mnie totalnie. Albo może po prostu nie potrafię dobrać sobie odpowiedniej dawki pod tego typu rozrywki.

 

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0


ja natomiast po dxm mam problem z ogladaniem tv. ciezko skupic mi wzrok cos jak po wiekszych ilosciach alko, a juz o wkreceniu sie w fabule niema mowy. muza i wlasne kino (mind) to lubie :cool:

 

Rejestracja: 2007
  • 825 / 23 / 0


Zależy w jakiej dawce, ale oglądałem coś kiedyś coś i było okej. Hmm tylko co to było?

 

Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


JAk sie wczuwasz za bardzo to moze lepiej oglądaj "normalne" filmy lucretia. Poza tym "wczuwanie sie za bardzo" to dla mnie jakiś absurd, filmy są właśnie po to, żeby sie w nie wczuwać. Jeśli nie chcesz sie wczuwać przeczytaj sobie streszczenie i styka. Nie można sie wczuć za bardzo. Ja fakt, pare razy sie popłakałem, albo demonicznie uśmiałem, albo poryłem banie wczuwając sie maksymalnie w "Kota Tip-Topa (Top Cat)" ale zawsze było zajebiście. Toteż oglądanie sadystycznych filmów lepiej sobie zostawić na inne niz dxm okazje.

Ja mówie wszem i wobec, do oglądania filmów nic nie nadaje sie lepiej od dxm. Czasami moze razic ekran, ale mozna przyciemnic albo zastosować rzutnik jak ktos ma.

 

Rejestracja: 2009
  • 1027 / 27 / 0


@ jogurt - normalnie bym się zgodziła, bo filmy kręci się po to, żeby się "wczuć" i tu dyskusji nie zamierzam prowadzić. Gorzej, jeśli z całego filmu jedyne co do Ciebie dociera to jakieś nieskoordynowane emocje, które w zasadzie nie wiadomo skąd się wzięły, bo wątek - jak to na dxm - pojawia się i znika. Mnie coś takiego zajebiście denerwuje. Obojętnie, czy z ekranu maślanym wzrokiem wlepia się hugh grant, czy też włączę sobie cartoon network, galopują dzielni członkowie grupy monty pythona czy są to intelektualizujące wynurzenia fińskiej awangardy - nie styka. i już.

 

Rejestracja: 2009
  • 343 / 3 / 0


Wczuwanie się na dexie w film, albo w grę średnio mi idzie. Jeśli jednak ktoś opanował tę sztukę, to chyba mogę polecić Las Vegas Parano :D.

Spróbuję kiedyś na dxm+thc.

 

Rejestracja: 2009
  • 67 / / 0


Po dxm mam tak, że bardzo wczuwam się w film ale wystarczy jedna scena, która została słabo nagrana, coś co mi nie pasuje i zaczynam się śmiać z tego, że ten film jest beznadziejny, wczucie się w film przechodzi i staję się krytykiem filmowym :P
Posty: 338 Strona 1 z 34
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość