DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 338 Strona 34 z 34
Rejestracja: 2016
  • 6 / 1 / 0

Osobiście uwielbiam oglądać filmy na DXM, ale muszą być chociaż w minimalnym stopniu psychodeliczne, choć pamiętam, jak kiedyś przysiadłam się do mamy podczas seansu "Bruneta wieczorową porą" i było wyjątkowo ciekawie :D
Rejestracja: 2011
  • 209 / 11 / 0

Ja najbardziej po DXM lubię oglądać rzeczy w klimacie seriali "Gra o tron", "Wikingowie", "Prawdziwa historia rodu Borgiów", "Biała królowa", "Wersal prawa krwi" itp.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Cztery ofiary i milionowe zyski. Handlarze dopalaczami oskarżeni

Śledczy z Lublina rozbili gang zajmujący się handlem dopalaczami. Skierowali właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Przestępcy zarobili na nielegalnym procederze kilkanaście milionów złotych – dowodzi prokuratura.
Rejestracja: 2016
  • 811 / 121 / 0

Nikt nie wspomnial o back to the future! Polecam ogladanie jednocześnie pierwszej i drugiej części na dwoch monitorach. Zakonczenie drugiej jest istotnym momentem pierwszej a zakonczenie pierwszej wplywa na droga cześć. Jest to tak dexemowy film, oh idealnie pasuje. Ogladalen na stojaco z podekscytowaniem czujac magię po raz pierwszy od dawna. Widzialem bochatera jednoczesnie od przodu i od tylu( film krecony w 2 ujeciach dlatego nie bylo widać kamer)
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

na 300mg ma to sens - w momencie kiedy faza już wejdzie i się unormuje
wikingowie jak ktoś pisal wyżej pasowały mi po DXM bardzo
miło jeszcze zerkało mi się na Blade'a wiecznego łowcę
Rejestracja: 2017
  • 257 / 126 / 0

Film na deksie oglądałem raz, wlaśnie na 300mg tak jak Fatmorgan napisał
Film - Who Am I, musiałem się nieźle skupić żeby zrozumieć sens filmu i ku mojemu ździwieniu nie było to zbyt trudne a wrażenia nie zapomniane. Być może zasługa dużego ekranu, klimatu i każdy film byłby niezapomniany.
W najbliższym czasie spróbuje obejrzeć w/w propozycje bo ciekawego zajęcia na niższych plateau nie umiem sobie znaleźć
Rejestracja: 2010
  • 3661 / 452 / 0

1/3 plateu fajnie się ogląda dyż jest euforia i zaciekawanie. W wiekszych dawkach gubienie wątków . Prawda jest tzka , że w duże mierzy zależy to też gatunku i jakosi.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 23 / 0

DXM nie nadaje się do oglądania filmów. Próbowałem dziesiątki razy i nigdy nie dało się uzyskać kompromisu dobry trip - oglądanie filmu

To nie używka do oglądania filmów :) Lepiej zagłębić się na wyższych plateau niż męczyć się na niższych i próbować coś z nich wycisnąć.

300mg to dla mnie też taka kijowa dawka :) Kilka razy brałem, jednak o wiele lepiej wbić na wyższe plateau. Z początku niby fajnie, ale później staje się to nużące i meczące dla organizmu. Szczególnie jak się po takiej dawce próbuje skupić na oglądaniu jakiegoś filmu.
Rejestracja: 2015
  • 18 / 2 / 0

Korzystając z mojego kilkuletniego doświadczenia z DXM mogę wam polecić do ogladania filmów następującą formułę. 10 mg/kg DXM +10 g galki muszkatolowej(przyjęta 2h przed DXM). Film ladujecie ok. godz. od podania DXM. I to co bardzo ważne. Wpatrujecie sie w ekran, intensywnie, aż uzyskacie efekt głębi. Inaczej obraz sfiksuje i z ogladania nici. Będziecie mieli podwójne widzenie i po seansie. Jak wejdziecie w 3D,to realizm emocji przezywanych na filmie wyleje się na was, jak wodospad. Ale musicie wmixować się w ekran. Powodzenia.
Posty: 338 Strona 34 z 34
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baltimore, Jesse123, Zaltarin i 1 gość