DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 338 Strona 34 z 34
Rejestracja: 2016
  • 6 / 1 / 0

Osobiście uwielbiam oglądać filmy na DXM, ale muszą być chociaż w minimalnym stopniu psychodeliczne, choć pamiętam, jak kiedyś przysiadłam się do mamy podczas seansu "Bruneta wieczorową porą" i było wyjątkowo ciekawie :D
Rejestracja: 2011
  • 209 / 11 / 0

Ja najbardziej po DXM lubię oglądać rzeczy w klimacie seriali "Gra o tron", "Wikingowie", "Prawdziwa historia rodu Borgiów", "Biała królowa", "Wersal prawa krwi" itp.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Narkotyki w produkcjach filmowych. Jak się je robi?

Na pewno nie raz widzieliście sceny z wykorzystaniem narkotyków w filmach. Bez względu na to, czy to marihuana, kokaina czy metamfetamina – zawsze (miejmy nadzieję) są one wytworem speców od efektów.
Rejestracja: 2016
  • 877 / 142 / 0

Nikt nie wspomnial o back to the future! Polecam ogladanie jednocześnie pierwszej i drugiej części na dwoch monitorach. Zakonczenie drugiej jest istotnym momentem pierwszej a zakonczenie pierwszej wplywa na droga cześć. Jest to tak dexemowy film, oh idealnie pasuje. Ogladalen na stojaco z podekscytowaniem czujac magię po raz pierwszy od dawna. Widzialem bochatera jednoczesnie od przodu i od tylu( film krecony w 2 ujeciach dlatego nie bylo widać kamer)
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 3217 / 401 / 0

na 300mg ma to sens - w momencie kiedy faza już wejdzie i się unormuje
wikingowie jak ktoś pisal wyżej pasowały mi po DXM bardzo
miło jeszcze zerkało mi się na Blade'a wiecznego łowcę
Rejestracja: 2017
  • 276 / 130 / 0

Film na deksie oglądałem raz, wlaśnie na 300mg tak jak Fatmorgan napisał
Film - Who Am I, musiałem się nieźle skupić żeby zrozumieć sens filmu i ku mojemu ździwieniu nie było to zbyt trudne a wrażenia nie zapomniane. Być może zasługa dużego ekranu, klimatu i każdy film byłby niezapomniany.
W najbliższym czasie spróbuje obejrzeć w/w propozycje bo ciekawego zajęcia na niższych plateau nie umiem sobie znaleźć
Rejestracja: 2010
  • 3896 / 530 / 0

1/3 plateu fajnie się ogląda dyż jest euforia i zaciekawanie. W wiekszych dawkach gubienie wątków . Prawda jest tzka , że w duże mierzy zależy to też gatunku i jakosi.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 24 / 0

DXM nie nadaje się do oglądania filmów. Próbowałem dziesiątki razy i nigdy nie dało się uzyskać kompromisu dobry trip - oglądanie filmu

To nie używka do oglądania filmów :) Lepiej zagłębić się na wyższych plateau niż męczyć się na niższych i próbować coś z nich wycisnąć.

300mg to dla mnie też taka kijowa dawka :) Kilka razy brałem, jednak o wiele lepiej wbić na wyższe plateau. Z początku niby fajnie, ale później staje się to nużące i meczące dla organizmu. Szczególnie jak się po takiej dawce próbuje skupić na oglądaniu jakiegoś filmu.
Rejestracja: 2015
  • 21 / 3 / 0

Korzystając z mojego kilkuletniego doświadczenia z DXM mogę wam polecić do ogladania filmów następującą formułę. 10 mg/kg DXM +10 g galki muszkatolowej(przyjęta 2h przed DXM). Film ladujecie ok. godz. od podania DXM. I to co bardzo ważne. Wpatrujecie sie w ekran, intensywnie, aż uzyskacie efekt głębi. Inaczej obraz sfiksuje i z ogladania nici. Będziecie mieli podwójne widzenie i po seansie. Jak wejdziecie w 3D,to realizm emocji przezywanych na filmie wyleje się na was, jak wodospad. Ale musicie wmixować się w ekran. Powodzenia.
Posty: 338 Strona 34 z 34
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1962 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość