DXM jako środek pomagający w walce z uzależnieniem.

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 190 / / 0

W terapeutycznych dawkach do 120mg jak dziala? Moglby ktosprosto wytlumaczyc ? Przestajemy miec ochote np. siegnac po fajke ?
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 3 / 0

Agonizm wielu receptorów, w tym nikotynowego.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

USA: Google pomoże znaleźć miejsce utylizacji leków

Firma Google ma umożliwić użytkownikom wyszukanie najbliższego miejsca do utylizacji niepotrzebnych lekarstw. Funkcja ta zostanie uruchomiona w ramach walki z uzależnieniem od narkotyków w Stanach Zjednoczonych.
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / / 0

Moglbys to przetlumaczyc na prostszy jezyk? Podac przyklad? Jaka bedzie roznica przed i po?
  • 2608 / 217 / 0

Najprościej mówiąc nie będzie chciało Ci się palić/ nikotyna nie będzie powodowała charakterystycznych dla siebie efektów.
Nie było już takiego tematu czasem ?
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / / 0

Ja przez przypadek zalozylem podobny temat bo myslalem ze tamten sie nie zalozyl, ale moderator juz usunal. W takim razie jak trwale sa efekty ? tylko podczas brania czy jednak trwale zmiany sie dokonuja ?
  • 223 / 7 / 0

Powiem wam ze cos w tym jest, jak kiedys dexilem duzo to palilem duzo mniej, nie chcialo sie, lepiej bylo wydac te 12-13zl na 2 paczki Acodinu... a wczesniej to bez fajki dnia bym nie wyrobil
  • 652 / 1 / 0

U mnie to nie działa. Ani przy papierosach, ani przy innych używkach/narkotykach.
  • 2030 / 52 / 0

Dokładnie , na drugi dzień po tripie zdarzało mi się palić jak smok ( jeśli akurat miałem rame , nie palę nałogowo ) , albo gdy kilkanaście dni/parę tygodni nie paliłem to po upojnej nocy z DXM nagle nachodziła mnie do szluga.
  • 88 / / 0

niechęć wiąże się z tym, że DXM już pobudza te rejony, które normalnie pobudza nikotyna. mózg wie po którejś już próbie, że dodtkowa nikotyna wywoła nieprzyjemny efekt w postaci przegrzania systemu, czyli zbyt dużej relatywnej sumy pobudzenia
mechanizm zamiany jednego uzależnienia na drugie + zmiana aktywności NMDA, która nadrzednie moduluje efekt pobudzający wywołany daną substancją
  • 806 / 21 / 0

ja obecnie zaleczam skręta po buprze DXM'em i powiem Wam, że do tej roli nadaje się wyśmienicie - znika dojmujące uczucie chłodu, oraz ból w kończynach i kręgosłupie, wraca ochota na interakcje z innymi ludźmi i ogólna sprawność fizyczna, przy użyciu 450 - 900mg / dzień
jedyną wadą jest zaburzenie równowagi, i cena - obecnie u mnie 8-11zł za paczkę (pojebało się coś komuś?)
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2013 przez qtacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata