W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Co jakiś czas wrzucę karton albo MDMA. Opio benzo to już przeszłość, ciągi na szczęście też.
-Ashwagandha (np. olimpu)
-L-Theanine (Nervocalm forte działa)
-Phenibut (Coś jak połowa działania benzo, uzależnia fizycznie + szybka tolerancja nie można jeść w dzień w dzień)
Rzeczy które powinieneś spróbować:
-Aniracetam(na mnie nie działał ale na wszystkich których znam w połączeniu z DMAE zajebiste działanie przeciwlękowe i nootropowe)
-DMAE
-Pikamilon
-Magnez duże dawki np. olimp stress control(przez neta kupując jest tanio lekko pomaga)
Wiadomo wszystko dawki razy 3 by działało, możesz poczytać sobie jak sobie polepszyć gospodarkę GABA by być na stałe odporniejszym.
Kup sobie realne nootropy a nie jakiąś cholinkę dla dzieci, używki 1-2 razy w miesiącu max. Nie wiem jak to co ty masz ale lęki leczy się też betablokerami niektórymi, generalnie ja bym brał to co masz w dawce minimalnej jaka ci pomaga + dorzucił te rzeczy co polecam/na necie polecają na fobie tylko na zdrowie to wyjdzie a koszty to nie są aż takie wielkie.
Niedługo spróbuję do tego miksu dodać adranifil.
Do tego suplementacja magnezem, cynkiem i potasem. Ten ostatni na początku brałem na receptę - kapsułki o przedłużonym uwalnianiu po 600mg (dla starych ludzi). Potas bierze udział w wszystkich procesach chemicznych zachodzących w naszym organizmie, często cierpimy na jego niedobór, który rzadko jest badany bo w lekarz częściej patrzy na poziom żelaza (często obniżony u ćpunów) lub magnez. Natomiast uzupełnianie niedoborów jak każdy wie - czy to węglan (jak chcesz kupić to lepiej daj pieniądze bezdomnemu-alkoholikowi), siarczan, mleczan czy pierwiastek z kosmosu - to i tak uzupełnianie trwa. Dlatego najlepiej postarać się preparaty o przedłużonym uwalnianiu lub jak w przypadku magnezu - zaopatrzyć się w siarczan lub chlorek i brać kąpiele. Magnez świetnie wchłania się przez skórę, nie wywołuje rozwolnienia co w przypadku spożywania chlorku doustnie (w większych dawkach), a na pewno siarczanu - ma miejsce i nikomu nie polecam. Dzięki takim kąpielom kurowałem LRS (zespół niespokojnych nóg) przy odstawianiu heroiny i innych, ale również polepszałem swoje samopoczucie i napęd do życia przy ciągach na stimach.
Nie chodzi o to aby być bogatym, ale żeby żyć bogatoj!
@valof jeżeli masz sele to spróbuj do niej dodać PEA jeżeli chcesz dobrego stima na wzrost koncentracji itd. Przeczytaj temat o miksie PEA+sele. Zaczynaj od małych dawek, 25-50 mg i stosunkowo zwiększaj w razie potrzeby. Pamiętaj tylko, że chcesz dawkę do zwiększania wydajności, a nie wyjebania z butów i euforii - chociaż to drugie też spoko to nie na codzień.
22 lutego 2017Valof pisze: Mi na fobię społeczną i lęki pomogło iMAO (moklobemid/selegilina), a okazało się, że FANTASTTYCZNIE łączy się z preparatami na pamięć i koncentrację, czuć tak jakby lepiej działały. Stosując jednocześnie piracetam zauważyłem bardzo duży wzrost skupienia.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
24 lutego 2017Kamral pisze:Bylem wczoraj u psychiatry i powiedział, że nie można brac piracetamu z SSRI ponieważ może wywołać zespół seratoninowy. Mam sie czego obawiać bo jestem jednak zdecydowany kupić bo mam problemy z koncentracja na paroksetynie ?22 lutego 2017Valof pisze: Mi na fobię społeczną i lęki pomogło iMAO (moklobemid/selegilina), a okazało się, że FANTASTTYCZNIE łączy się z preparatami na pamięć i koncentrację, czuć tak jakby lepiej działały. Stosując jednocześnie piracetam zauważyłem bardzo duży wzrost skupienia.
Nie chodzi o to aby być bogatym, ale żeby żyć bogatoj!
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/ef2c1e73-a82e-40c5-9cb1-6764e861013b/dobre%20chlopaki%20od%20tematu.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250508%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250508T041303Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=bde878641e0c382e1e4b4a2951bbdd02abef2380921662ddf584b43466b74ef5)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-448290.jpg)
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków
Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/jalowki.jpg)
Przemycają narkotyki w ciałach żywych jałówek. Eksport bydła z Meksyku do USA kwitnie
Meksykańskie kartele wykorzystują żywe bydło do przemycania narkotyków przez granicę USA. Narkotyki zaszywają wewnątrz zwierząt.